KARIÉRA

KARIÉRA

KARIÉRA stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy KARIÉRA z Marta Matulčíková

 • Název knihy: KARIÉRA
 • Autor knihy: Marta Matulčíková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 95
 • Žánrové knihy: Sebezdokonalování a tréning mozku
 • ISBN: 978-80-8078-653-3
 • EAN: 9788080786533
 • Dostupné soubory: kariera-347188.pdf, kariera-347188.epub, kariera-347188.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy KARIÉRA v dolní části stránky

Shrnutí knihy KARIÉRA z Marta Matulčíková

Monografia je určená pre pedagogických a nepedagogických pracovníkov škôl, vzdelávacích zariadení, odborníkov v oblasti plánovania kariéry, ako aj pre širokú verejnosť pri formulovaní predstavy o vlastnej kariére. Dielo neanalyzuje komplexné teoretické rozpracovanie štruktúry osobnosti, ale zameriava sa na stručnú charakteristiku jednotlivých vlastností osobnosti, ktoré súvisia s prezentáciou názorov z realizovaných výskumov, ktoré boli zabezpečované na reprezentačnej vzorke podnikateľských a nepodnikateľských subjektov a školských inštitúcií. Súčasťou bola analýza pripravenosti ľudských zdrojov pre výkon pracovných činností z hľadiska názorov jednotlivých predstaviteľov zamestnávateľskej sféry a aktivitami, realizovanými školskými inštitúciami v súvislosti s osobnostnou a kvalifikačnou prípravou ľudských zdrojov. Pri analýze výsledkov sa zameriame na faktory, ktoré sú základom pracovnej úspešnosti a sú významné pri plánovaní a príprave kariéry jednotlivcov a ich rozvoji.

Stáhnout KARIÉRA knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu KARIÉRA je 95 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy KARIÉRA kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

KARIÉRA z Marta Matulčíková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize KARIÉRA z Marta Matulčíková.

Populární vyhledávání: KARIÉRA pdf, stáhnout KARIÉRA pdf, stáhnout KARIÉRA knihu pdf, KARIÉRA kniha ve formátu pdf, zdarma KARIÉRA kniha ke stažení, zdarma KARIÉRA ebook ve formátu pdf, KARIÉRA knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout KARIÉRA pdf? Jak mohu stáhnout KARIÉRA kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout KARIÉRA zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu KARIÉRA? stáhnout KARIÉRA epub, stáhnout KARIÉRA ebook epub, KARIÉRA e-kniha ve formátu epub, zdarma KARIÉRA ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu KARIÉRA epub? Jak stáhnout knihu KARIÉRA ve formátu epub? KARIÉRA mobi, stáhnout KARIÉRA mobi, stáhnout KARIÉRA e-kniha mobi, KARIÉRA kniha ve formátu mobi, zdarma KARIÉRA ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu KARIÉRA mobi? Jak mohu stáhnout knihu KARIÉRA v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout KARIÉRA z Marta Matulčíková zdarma? Jak stáhnout KARIÉRA z Marta Matulčíková e-knihu zdarma?

Leave a Reply