Kazatel

Kazatel

Kazatel stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kazatel z Filip Čapek

 • Název knihy: Kazatel
 • Autor knihy: Filip Čapek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 382
 • Žánrové knihy: Křesťanství
 • ISBN: 978-80-87287-91-0
 • EAN: 9788087287910
 • Dostupné soubory: kazatel-315313.pdf, kazatel-315313.epub, kazatel-315313.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kazatel v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kazatel z Filip Čapek

Český ekumenický komentář ke Starému zákonu vychází souběžně s novozákonní řadou. České veřejnosti se tak nabízí ucelená řada komentářů, které k jednotlivým biblickým knihám zpracovali současní domácí autoři. Východiskem komentářů je kritická exegeze původního znění biblického textu. Výklady i způsob jejich zpracování přitom usilují o obecnou srozumitelnost, protože chtějí sloužit nejen odborníkům, ale každému zájemci o porozumění Bibli. Podstatným rysem je také ekumenická orientace celé edice, která se projevuje spoluprací autorů z různých křesťanských tradic a zejména konfesijní nepředpojatostí jednotlivých výkladů.
Tento komentář vychází z kritických edic Leningradského kodexu a současně přihlíží k dalším textovým tradicím, a to jak starověkým, tak i novodobým překladům. Cíl komentáře je trojí: Jednak se obrací k textu v jeho nejstarší dostupné podobě a porovnává jej s jinými starověkými textovými tradicemi. Druhý směr se soustřeďuje na výklad, tak jak se o něj pokoušeli a pokoušejí rozmanité vyznavačské tradice. Třetí směr se dotýká aktualizace, tj. interpretace textu v přítomném čase.

Stáhnout Kazatel knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kazatel je 382 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kazatel kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kazatel z Filip Čapek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kazatel z Filip Čapek.

Populární vyhledávání: Kazatel pdf, stáhnout Kazatel pdf, stáhnout Kazatel knihu pdf, Kazatel kniha ve formátu pdf, zdarma Kazatel kniha ke stažení, zdarma Kazatel ebook ve formátu pdf, Kazatel knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kazatel pdf? Jak mohu stáhnout Kazatel kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kazatel zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kazatel? stáhnout Kazatel epub, stáhnout Kazatel ebook epub, Kazatel e-kniha ve formátu epub, zdarma Kazatel ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kazatel epub? Jak stáhnout knihu Kazatel ve formátu epub? Kazatel mobi, stáhnout Kazatel mobi, stáhnout Kazatel e-kniha mobi, Kazatel kniha ve formátu mobi, zdarma Kazatel ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kazatel mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kazatel v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kazatel z Filip Čapek zdarma? Jak stáhnout Kazatel z Filip Čapek e-knihu zdarma?

Leave a Reply