Kde je touha, bývá ouha!

Kde je touha, bývá ouha!

Kde je touha, bývá ouha! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kde je touha, bývá ouha! z Oldřich Dudek

 • Název knihy: Kde je touha, bývá ouha!
 • Autor knihy: Oldřich Dudek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 304
 • Žánrové knihy: Humor a satira
 • ISBN: 978-80-7243-968-3
 • EAN: 9788072439683
 • Dostupné soubory: prilis-pozde-na-lasku-prilis-brzy-na-houby-316395.pdf, prilis-pozde-na-lasku-prilis-brzy-na-houby-316395.epub, prilis-pozde-na-lasku-prilis-brzy-na-houby-316395.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kde je touha, bývá ouha! v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kde je touha, bývá ouha! z Oldřich Dudek

Kniha vtipných příběhů pojednává o ženách a mužích, kteří se v určitém bodě svého bytí ocitají v podivné prázdnotě, kdy najednou neví, co vlastně mají se svým životem dělat dál. Této jejich šedé nicotnosti totiž chybí jedna ze základních ingrediencí života, která se nazývá láska. Na tento stav pohlíží spisovatel a výtvarník Oldřich Dudek pohledem vtipně hravým a své povídky doprovází osobitým kresleným humorem.

Stáhnout Kde je touha, bývá ouha! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kde je touha, bývá ouha! je 304 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kde je touha, bývá ouha! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kde je touha, bývá ouha! z Oldřich Dudek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kde je touha, bývá ouha! z Oldřich Dudek.

Populární vyhledávání: Kde je touha, bývá ouha! pdf, stáhnout Kde je touha, bývá ouha! pdf, stáhnout Kde je touha, bývá ouha! knihu pdf, Kde je touha, bývá ouha! kniha ve formátu pdf, zdarma Kde je touha, bývá ouha! kniha ke stažení, zdarma Kde je touha, bývá ouha! ebook ve formátu pdf, Kde je touha, bývá ouha! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kde je touha, bývá ouha! pdf? Jak mohu stáhnout Kde je touha, bývá ouha! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kde je touha, bývá ouha! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kde je touha, bývá ouha!? stáhnout Kde je touha, bývá ouha! epub, stáhnout Kde je touha, bývá ouha! ebook epub, Kde je touha, bývá ouha! e-kniha ve formátu epub, zdarma Kde je touha, bývá ouha! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kde je touha, bývá ouha! epub? Jak stáhnout knihu Kde je touha, bývá ouha! ve formátu epub? Kde je touha, bývá ouha! mobi, stáhnout Kde je touha, bývá ouha! mobi, stáhnout Kde je touha, bývá ouha! e-kniha mobi, Kde je touha, bývá ouha! kniha ve formátu mobi, zdarma Kde je touha, bývá ouha! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kde je touha, bývá ouha! mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kde je touha, bývá ouha! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kde je touha, bývá ouha! z Oldřich Dudek zdarma? Jak stáhnout Kde je touha, bývá ouha! z Oldřich Dudek e-knihu zdarma?

Leave a Reply