Kdopak by se šmejdů bál?

Kdopak by se šmejdů bál?

Kdopak by se šmejdů bál? stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kdopak by se šmejdů bál? z Světlana Glaserová

 • Název knihy: Kdopak by se šmejdů bál?
 • Autor knihy: Světlana Glaserová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Česká společnost a politika
 • ISBN: 978-80-242-4814-1
 • EAN: 9788024248141
 • Dostupné soubory: kdopak-by-se-smejdu-bal-241737.pdf, kdopak-by-se-smejdu-bal-241737.epub, kdopak-by-se-smejdu-bal-241737.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kdopak by se šmejdů bál? v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kdopak by se šmejdů bál? z Světlana Glaserová

Když v roce 2009 manželé Glaserovi prodávali dům, naletěli realitní kanceláři Prolux, vyhlášené tím, že pomocí klamavých obchodních praktik uzavírá s klienty naprosto nemravné smlouvy o zprostředkování prodeje nemovitosti. Ten ovšem nezprostředkuje, a když si klient kupce sežene sám, realitka inkasuje vysoké provize. Paní Glaserová se ale nedala a zahájila několikaletý boj, který později vyústil v založení občanského hnutí Společná obrana, zaměřeného na aktivní obranu proti podvodným firmám obecně. V poučné knize plné užitečných postřehů, rad a doporučení popisuje, jak pomocí blogu, webových stránek, demonstrací, článků, televizních vystoupení, trestních oznámení, hromadné žaloby a spolupráce s ČOI odhalovala a napadala praktiky podvodných firem a některé poškozené dokonce úspěšně zastupovala před soudy jako obecný zmocněnec. Mimo jiné se jí podařilo oslovit poslance a způsobit i změnu zákona o rozhodčích doložkách, který byla upraven alespoň částečně ve prospěch spotřebitele.
Knížka odhaluje nejen praktiky podvodných firem a radí, jak je předvídat a nenaletět na ně, ale také ukazuje cesty, jak se lidé mohou i sami coby spotřebitelé účinně bránit.

Stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kdopak by se šmejdů bál? je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kdopak by se šmejdů bál? kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kdopak by se šmejdů bál? z Světlana Glaserová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kdopak by se šmejdů bál? z Světlana Glaserová.

Populární vyhledávání: Kdopak by se šmejdů bál? pdf, stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? pdf, stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? knihu pdf, Kdopak by se šmejdů bál? kniha ve formátu pdf, zdarma Kdopak by se šmejdů bál? kniha ke stažení, zdarma Kdopak by se šmejdů bál? ebook ve formátu pdf, Kdopak by se šmejdů bál? knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? pdf? Jak mohu stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kdopak by se šmejdů bál?? stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? epub, stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? ebook epub, Kdopak by se šmejdů bál? e-kniha ve formátu epub, zdarma Kdopak by se šmejdů bál? ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kdopak by se šmejdů bál? epub? Jak stáhnout knihu Kdopak by se šmejdů bál? ve formátu epub? Kdopak by se šmejdů bál? mobi, stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? mobi, stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? e-kniha mobi, Kdopak by se šmejdů bál? kniha ve formátu mobi, zdarma Kdopak by se šmejdů bál? ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kdopak by se šmejdů bál? mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kdopak by se šmejdů bál? v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? z Světlana Glaserová zdarma? Jak stáhnout Kdopak by se šmejdů bál? z Světlana Glaserová e-knihu zdarma?

Leave a Reply