Když to tam není, tak to tam nehledej

Když to tam není, tak to tam nehledej

Když to tam není, tak to tam nehledej stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Když to tam není, tak to tam nehledej z Ivana Chřibková

 • Název knihy: Když to tam není, tak to tam nehledej
 • Autor knihy: Ivana Chřibková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-88036-87-6
 • EAN: 9788088036876
 • Dostupné soubory: z-mostu-most-nevyfotis-313336.pdf, z-mostu-most-nevyfotis-313336.epub, z-mostu-most-nevyfotis-313336.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Když to tam není, tak to tam nehledej v dolní části stránky

Shrnutí knihy Když to tam není, tak to tam nehledej z Ivana Chřibková

Anna – nosí kabát po babicčce, spí ve spacáku ve sklepním byte?, jehož výhled z okna nenabízí víc než kotníky kolemjdoucích a psí zadky. V kufru má svetry proti listopadovému chladu, dopisní papír a srolovaný příbor v utěrce, jako když byla malá a jezdila s rodiči stanovat. Z rodné vesnice do hlavního města přijela proto, aby zjistila, jestli pořád ještě utíká od minulosti, nebo si už plní své vlastní sny.

Koupí si mapu Prahy, vydá se poznat hlavní město a najít si práci. Do cesty se jí postaví Bořek, Naďa a Vlasta, ale stojí v ní také někdo z její minulosti, u koho není jasné, jestli půjde s ní, vedle ní,nebo z cesty úplně sejde. Zásadní vliv na směr jejího života má ale neznámá dáma z tramvaje, která, aniž by měla sebemenší tušení, navždy ovlivní její život.

Krátké kapitoly rychle posouvají děj, jsou plné obyčejných příběhů s neobyčejnou dávkou sebeironie a humoru. Kniha Když to tam není, tak to tam nehledej je volným pokračováním autorčiny prvotiny Suchý hadr na dně mořském, kterou pozitivně hodnotili nejen čtenáři, ale ocenila ji také kritika.

Stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Když to tam není, tak to tam nehledej je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Když to tam není, tak to tam nehledej kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Když to tam není, tak to tam nehledej z Ivana Chřibková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Když to tam není, tak to tam nehledej z Ivana Chřibková.

Populární vyhledávání: Když to tam není, tak to tam nehledej pdf, stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej pdf, stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej knihu pdf, Když to tam není, tak to tam nehledej kniha ve formátu pdf, zdarma Když to tam není, tak to tam nehledej kniha ke stažení, zdarma Když to tam není, tak to tam nehledej ebook ve formátu pdf, Když to tam není, tak to tam nehledej knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej pdf? Jak mohu stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Když to tam není, tak to tam nehledej? stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej epub, stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej ebook epub, Když to tam není, tak to tam nehledej e-kniha ve formátu epub, zdarma Když to tam není, tak to tam nehledej ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Když to tam není, tak to tam nehledej epub? Jak stáhnout knihu Když to tam není, tak to tam nehledej ve formátu epub? Když to tam není, tak to tam nehledej mobi, stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej mobi, stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej e-kniha mobi, Když to tam není, tak to tam nehledej kniha ve formátu mobi, zdarma Když to tam není, tak to tam nehledej ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Když to tam není, tak to tam nehledej mobi? Jak mohu stáhnout knihu Když to tam není, tak to tam nehledej v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej z Ivana Chřibková zdarma? Jak stáhnout Když to tam není, tak to tam nehledej z Ivana Chřibková e-knihu zdarma?

Leave a Reply