Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky

Kůže - manuál pro šití, opravy a výrobky

Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky z Carsten Bothe

 • Název knihy: Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky
 • Autor knihy: Carsten Bothe
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 112
 • Žánrové knihy: Ruční práce a řemesla
 • ISBN: 978-80-271-0140-5
 • EAN: 9788027101405
 • Dostupné soubory: kuze-317955.pdf, kuze-317955.epub, kuze-317955.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky z Carsten Bothe

Nejen lovci, rytíři, psovodi, zálesáci nebo skauti používají kožené výrobky. Jsou krásné a nezaměnitelné, ale časem se opotřebují a je nutné je opravit nebo zhotovit nové. V názorném průvodci se dozvíte, na co se při šití kůže zaměřit, a jak začít s jednoduchými projekty: opasku, vodítka na psa, závěsného pouzdra na řemen, pouzdra na nůž a revolver. A časem můžete přejít od teoretických znalostí až k řemeslné zručnosti, jako je puncování nebo malování kůže, a vytvořit dílo nejen praktické, ale i umělecké.

Stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky je 112 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky z Carsten Bothe – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky z Carsten Bothe.

Populární vyhledávání: Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky pdf, stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky pdf, stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky knihu pdf, Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky kniha ve formátu pdf, zdarma Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky kniha ke stažení, zdarma Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky ebook ve formátu pdf, Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky pdf? Jak mohu stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky? stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky epub, stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky ebook epub, Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky e-kniha ve formátu epub, zdarma Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky epub? Jak stáhnout knihu Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky ve formátu epub? Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky mobi, stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky mobi, stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky e-kniha mobi, Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky kniha ve formátu mobi, zdarma Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky z Carsten Bothe zdarma? Jak stáhnout Kůže – manuál pro šití, opravy a výrobky z Carsten Bothe e-knihu zdarma?

Leave a Reply