Kloktat dehet

Kloktat dehet

Kloktat dehet stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kloktat dehet z Jáchym Topol

 • Název knihy: Kloktat dehet
 • Autor knihy: Jáchym Topol
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 284
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7215-540-8
 • EAN: 9788072155408
 • Dostupné soubory: kloktat-dehet-316434.pdf, kloktat-dehet-316434.epub, kloktat-dehet-316434.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kloktat dehet v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kloktat dehet z Jáchym Topol

Román známého básníka a prozaika, autora románů Sestra, Anděl a Noční práce. Topol v románu účtuje s traumatem osmašedesátého roku metodou brutální grotesky, která vyústí v rozpoutání třetí světové války v české kotlině. Jeho hrdinům chybí heroismus, o to víc oplývají malicherností, rasismem a nedostatkem vyšších ideálů. Prostřednictvím dětského vypravěče jsou zde zachyceny mezilidské vztahy bez jakéhokoli soucitu. Sledujeme pokřivené vlastenectví s mnoha neblahými vedlejšími dopady. Autora zajímá ponížené dětství, sourozenecká oddanost a válka v jakékoli podobě. Zobrazuje lidi jako hračky někoho jiného, aniž by přitom tušili, že jsou nástrojem k dosažení cizích cílů. K absurdnímu vyznění příběhu přispívá „socialistický cirkus“ jako zdroj nejneuvěřitelnějších příhod a vztahů, zčásti fantazijních. Román je karikaturou válečného hrdinství a hrdinů, převrácením vžité interpretace těchto hodnot, o nichž se nikde veřejně nepochybuje, ačkoli ve skutečnosti v sobě skrývají temné jádro.
Kniha zvítězila v anketě Lidových noviny Kniha roku 2005.

Stáhnout Kloktat dehet knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kloktat dehet je 284 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kloktat dehet kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kloktat dehet z Jáchym Topol – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kloktat dehet z Jáchym Topol.

Populární vyhledávání: Kloktat dehet pdf, stáhnout Kloktat dehet pdf, stáhnout Kloktat dehet knihu pdf, Kloktat dehet kniha ve formátu pdf, zdarma Kloktat dehet kniha ke stažení, zdarma Kloktat dehet ebook ve formátu pdf, Kloktat dehet knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kloktat dehet pdf? Jak mohu stáhnout Kloktat dehet kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kloktat dehet zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kloktat dehet? stáhnout Kloktat dehet epub, stáhnout Kloktat dehet ebook epub, Kloktat dehet e-kniha ve formátu epub, zdarma Kloktat dehet ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kloktat dehet epub? Jak stáhnout knihu Kloktat dehet ve formátu epub? Kloktat dehet mobi, stáhnout Kloktat dehet mobi, stáhnout Kloktat dehet e-kniha mobi, Kloktat dehet kniha ve formátu mobi, zdarma Kloktat dehet ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kloktat dehet mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kloktat dehet v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kloktat dehet z Jáchym Topol zdarma? Jak stáhnout Kloktat dehet z Jáchym Topol e-knihu zdarma?

Leave a Reply