Kniha dohadů

Kniha dohadů

Kniha dohadů stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kniha dohadů z Erika Swyler

 • Název knihy: Kniha dohadů
 • Autor knihy: Erika Swyler
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 360
 • Žánrové knihy: Krásná literatura
 • ISBN: 978-80-257-2014-1
 • EAN: 9788025720141
 • Dostupné soubory: kniha-dohadu-315226.pdf, kniha-dohadu-315226.epub, kniha-dohadu-315226.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kniha dohadů v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kniha dohadů z Erika Swyler

V rozpadajícím se domě na útesu žije mladý knihovník Simon. Jeho matka, cirkusová mořská panna, se před lety utopila v moři, otec zemřel nedlouho po ní a sestra Enola utekla z domova s komedianty a živí se čtením z tarotových karet. Jednoho dne obdrží Simon podivný balíček. Odesílatelem je starý knihkupec, který v dražbě náhodou vykoupil starou, ručně psanou knihu a ve snaze najít pro ni majitele zjistil, že se týká Simonových předků.
Tento prazvláštní dar Simona přiměje, aby se začal více zajímat o rodinnou historii. To, co zjistí, je nanejvýš znepokojivé: všechny ženy z matčiny strany – cirkusové mořské panny, které dokázaly zadržet dech na neuvěřitelně dlouhou dobu – se utopily. A všechny do jedné 24. července. Oba sourozenci zdědili rodinný talent pro plavání pod vodou a Simon se začíná obávat, že i jeho nevyrovnanou bohémskou sestru by mohl potkat stejný osud. A do čtyřiadvacátého července zbývá necelý měsíc…

Erika Swylerová je spisovatelka, náhodná ilustrátorka a milovnice králíků. Narodila se a vyrostla na severním pobřeží Long Islandu, díky čemuž se naučila dřív plavat než chodit. A veškeré kapesné utrácela za vstupné do cirkusu a jiných kočovných atrakcí. Dnes žije tamtéž s manželem a nedůtklivým králíkem. Kniha dohadů je její prvotinou a můžeme se jen dohadovat, zda Erika Swylerová nepochází z rodu mořských panen.

Stáhnout Kniha dohadů knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kniha dohadů je 360 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kniha dohadů kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kniha dohadů z Erika Swyler – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kniha dohadů z Erika Swyler.

Populární vyhledávání: Kniha dohadů pdf, stáhnout Kniha dohadů pdf, stáhnout Kniha dohadů knihu pdf, Kniha dohadů kniha ve formátu pdf, zdarma Kniha dohadů kniha ke stažení, zdarma Kniha dohadů ebook ve formátu pdf, Kniha dohadů knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kniha dohadů pdf? Jak mohu stáhnout Kniha dohadů kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kniha dohadů zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kniha dohadů? stáhnout Kniha dohadů epub, stáhnout Kniha dohadů ebook epub, Kniha dohadů e-kniha ve formátu epub, zdarma Kniha dohadů ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kniha dohadů epub? Jak stáhnout knihu Kniha dohadů ve formátu epub? Kniha dohadů mobi, stáhnout Kniha dohadů mobi, stáhnout Kniha dohadů e-kniha mobi, Kniha dohadů kniha ve formátu mobi, zdarma Kniha dohadů ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kniha dohadů mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kniha dohadů v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kniha dohadů z Erika Swyler zdarma? Jak stáhnout Kniha dohadů z Erika Swyler e-knihu zdarma?

Leave a Reply