Kniha radosti

Kniha radosti

Kniha radosti stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kniha radosti z Jeho svatost Dalajlama XIV.

 • Název knihy: Kniha radosti
 • Autor knihy: Jeho svatost Dalajlama XIV.
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 352
 • Žánrové knihy: Šťastný a úspěšný život
 • ISBN: 978-80-7565-101-3
 • EAN: 9788075651013
 • Dostupné soubory: kniha-radosti-314248.pdf, kniha-radosti-314248.epub, kniha-radosti-314248.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kniha radosti v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kniha radosti z Jeho svatost Dalajlama XIV.

Svět kolem nás se rychle proměňuje, jsme svědky tragédií celosvětového významu, katastrof, (nejen) osobních neštěstí, nemocí, smrti – lze vůbec v takovém světě, v takové době prožívat radostný život a nenechat strasti, aby nás pohltily? Ano, lze pracovat na tom, abychom i v tom špatném uměli najít něco, co nás posouvá dál. Lze cvičit náš přístup k sobě samým a k ostatním kolem nás. Kniha radosti zprostředkovává dlouholeté zkušenosti dvou neuvěřitelných mužů, kteří navzdory nepředstavitelně těžkým životním zkouškám zůstávají veselými, nezbednými, soucitnými, odpouštějícími a neztrácejí víru ve všechny lidské bytosti.

Douglas Abrams mistrně propojil životní příběhy dvou blízkých přátel – Jeho Svatosti dalajlámy a arcibiskupa Desmonda Tutua, jejich odpovědi na otázky týkající se překážek na cestě k radosti, pokory, humoru, odpuštění, vděčnosti, soucitu, velkorysosti a mnoha dalšího s vědeckými poznatky, které se probíranou tematikou zabývají. Kniha provází čtenáře cestou od zaměření na já, mně, moje k zaměření na my, nám, naše. Ukazuje nám, jak se poučit z utrpení (ať už vlastního nebo utrpení kolem nás), popřípadě jak si uvědomit, že jsme součástí velkého společenství a že v ničem, co prožíváme, nikdy nejsme a nebudeme sami. Nikdo z nás nedokáže uniknout utrpení. To však neznamená, že nemůžeme prožívat radost. Netrapme se kvůli věcem, které nedokážeme změnit. „Pokud s tím lze něco udělat, jaký je důvod ke sklíčenosti? Pokud se nic dělat nedá, k čemu je být sklíčený?“

Nechte se pohltit moudrostí dvou „veselých kop“, které se umějí zasmát samy sobě, udělat si legraci ze svého velkého nosu nebo ze špatné angličtiny a které vám jakoby mimoděk otevřou oči, rozesmějí vás i rozpláčou.

Stáhnout Kniha radosti knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kniha radosti je 352 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kniha radosti kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kniha radosti z Jeho svatost Dalajlama XIV. – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kniha radosti z Jeho svatost Dalajlama XIV..

Populární vyhledávání: Kniha radosti pdf, stáhnout Kniha radosti pdf, stáhnout Kniha radosti knihu pdf, Kniha radosti kniha ve formátu pdf, zdarma Kniha radosti kniha ke stažení, zdarma Kniha radosti ebook ve formátu pdf, Kniha radosti knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kniha radosti pdf? Jak mohu stáhnout Kniha radosti kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kniha radosti zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kniha radosti? stáhnout Kniha radosti epub, stáhnout Kniha radosti ebook epub, Kniha radosti e-kniha ve formátu epub, zdarma Kniha radosti ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kniha radosti epub? Jak stáhnout knihu Kniha radosti ve formátu epub? Kniha radosti mobi, stáhnout Kniha radosti mobi, stáhnout Kniha radosti e-kniha mobi, Kniha radosti kniha ve formátu mobi, zdarma Kniha radosti ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kniha radosti mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kniha radosti v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kniha radosti z Jeho svatost Dalajlama XIV. zdarma? Jak stáhnout Kniha radosti z Jeho svatost Dalajlama XIV. e-knihu zdarma?

Leave a Reply