Kniha čtyřverší

Kniha čtyřverší

Kniha čtyřverší stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kniha čtyřverší z Jiří Žáček

 • Název knihy: Kniha čtyřverší
 • Autor knihy: Jiří Žáček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 100
 • Žánrové knihy: Česká, slovenská a lidová
 • ISBN: 978-80-7244-369-7
 • EAN: 9788072443697
 • Dostupné soubory: ctyrversi-223741.pdf, ctyrversi-223741.epub, ctyrversi-223741.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kniha čtyřverší v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kniha čtyřverší z Jiří Žáček

Jiří Žáček o čtyřverších:
„Přece nemůžeš psát jen samé maličkosti!“ vytkl mi jeden z mých básnických přátel. Tehdy jsem se rozhodl napsat poému nebo cosi na ten způsob, abych mu, i sám sobě, dokázal, že to umím také.
Tak dlouho jsem se chystal na poému, až jsem se pustil do čtyřverší. Takže opět maličkosti. Momentky. Lyrické epigramy. A proč ne? Proč by čtyřverší nemohlo být střípkem, v němž se zrcadlí svět? Stačí ovládnout umění zkratky a nápovědí. A to je právě to nejtěžší.
Čtyřverší je akord, který zazní a odezní tak rychle, že ho rozptýlená čtenářova fantazie vůbec nemusí zaznamenat. Jsou témata, pro něž se čtyřverší zdá být příliš těsné. Mnohokrát jsem podlehl pokušení připsat další sloku — a pak jsem ji škrtnul. Anebo nechal a škrtnul první. Anebo škrtnul obě a napsal třetí. Připadá mi, že jsem víc škrtal, nežli psal. Ale něco přece zbylo. Akordy. Maličkosti.

Stáhnout Kniha čtyřverší knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kniha čtyřverší je 100 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kniha čtyřverší kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kniha čtyřverší z Jiří Žáček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kniha čtyřverší z Jiří Žáček.

Populární vyhledávání: Kniha čtyřverší pdf, stáhnout Kniha čtyřverší pdf, stáhnout Kniha čtyřverší knihu pdf, Kniha čtyřverší kniha ve formátu pdf, zdarma Kniha čtyřverší kniha ke stažení, zdarma Kniha čtyřverší ebook ve formátu pdf, Kniha čtyřverší knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kniha čtyřverší pdf? Jak mohu stáhnout Kniha čtyřverší kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kniha čtyřverší zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kniha čtyřverší? stáhnout Kniha čtyřverší epub, stáhnout Kniha čtyřverší ebook epub, Kniha čtyřverší e-kniha ve formátu epub, zdarma Kniha čtyřverší ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kniha čtyřverší epub? Jak stáhnout knihu Kniha čtyřverší ve formátu epub? Kniha čtyřverší mobi, stáhnout Kniha čtyřverší mobi, stáhnout Kniha čtyřverší e-kniha mobi, Kniha čtyřverší kniha ve formátu mobi, zdarma Kniha čtyřverší ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kniha čtyřverší mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kniha čtyřverší v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kniha čtyřverší z Jiří Žáček zdarma? Jak stáhnout Kniha čtyřverší z Jiří Žáček e-knihu zdarma?

Leave a Reply