Knížka Ferdy Mravence

Knížka Ferdy Mravence

Knížka Ferdy Mravence stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Knížka Ferdy Mravence z Ondřej Sekora

 • Název knihy: Knížka Ferdy Mravence
 • Autor knihy: Ondřej Sekora
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-242-5011-3
 • EAN: 9788024250113
 • Dostupné soubory: knizka-ferdy-mravence-257132.pdf, knizka-ferdy-mravence-257132.epub, knizka-ferdy-mravence-257132.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Knížka Ferdy Mravence v dolní části stránky

Shrnutí knihy Knížka Ferdy Mravence z Ondřej Sekora

Ferda si poradí s pracemi všeho druhu: zapřáhne do kočáru pana Hlemýždě, ochočí si zeleného koníka, uspořádá hostinu pro rodinu malých ploštiček, nešťastně se zamiluje a nakonec jen taktak unikne nespravedlivému výprasku a uprchne do světa.
Ale Ferda by nebyl Ferda, kdyby si neporadil s krvežíznivým Ťutínkem i s mravencožravou paní Střevlíkovou, a nakonec postaví larvičkám chrostíků tak krásné podvodní domečky, že si vyslouží svobodu a vrátí se do rodného mraveniště!
Tam se vrhne do vymýšlení všelijakých zlepšováků, ať už při lovu divokých mšic nebo čištění chodeb mraveniště. Mraveniště přepadnou loupežní cizí mravenci, ale pak se vše vysvětlí a příběh končí hromadnou svatbou. Někteří ženichové a nevěsty, ti, o které Ferda zvláště pečoval, mají na krku stejné červené kravaty jako on sám!

Souborné vydání tří slavných knih Ondřeje Sekory o pracovitém mravenčím šikulovi s červenou puntíkovanou kravatou.

Stáhnout Knížka Ferdy Mravence knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Knížka Ferdy Mravence je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Knížka Ferdy Mravence kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Knížka Ferdy Mravence z Ondřej Sekora – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Knížka Ferdy Mravence z Ondřej Sekora.

Populární vyhledávání: Knížka Ferdy Mravence pdf, stáhnout Knížka Ferdy Mravence pdf, stáhnout Knížka Ferdy Mravence knihu pdf, Knížka Ferdy Mravence kniha ve formátu pdf, zdarma Knížka Ferdy Mravence kniha ke stažení, zdarma Knížka Ferdy Mravence ebook ve formátu pdf, Knížka Ferdy Mravence knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Knížka Ferdy Mravence pdf? Jak mohu stáhnout Knížka Ferdy Mravence kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Knížka Ferdy Mravence zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Knížka Ferdy Mravence? stáhnout Knížka Ferdy Mravence epub, stáhnout Knížka Ferdy Mravence ebook epub, Knížka Ferdy Mravence e-kniha ve formátu epub, zdarma Knížka Ferdy Mravence ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Knížka Ferdy Mravence epub? Jak stáhnout knihu Knížka Ferdy Mravence ve formátu epub? Knížka Ferdy Mravence mobi, stáhnout Knížka Ferdy Mravence mobi, stáhnout Knížka Ferdy Mravence e-kniha mobi, Knížka Ferdy Mravence kniha ve formátu mobi, zdarma Knížka Ferdy Mravence ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Knížka Ferdy Mravence mobi? Jak mohu stáhnout knihu Knížka Ferdy Mravence v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Knížka Ferdy Mravence z Ondřej Sekora zdarma? Jak stáhnout Knížka Ferdy Mravence z Ondřej Sekora e-knihu zdarma?

Leave a Reply