Kód 9

Kód 9

Kód 9 stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kód 9 z Jozef Banáš

 • Název knihy: Kód 9
 • Autor knihy: Jozef Banáš
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2010
 • Počet stránek: 360
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-551-2360-8
 • EAN: 9788055123608
 • Dostupné soubory: kod-9-272812.pdf, kod-9-272812.epub, kod-9-272812.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kód 9 v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kód 9 z Jozef Banáš

Kód 9 vyvolá diskusiu. Banáš posiela svojho hrdinu Michala na cestu za hľadaním rovnováhy medzi mužom a ženou po atraktívnych destináciách – od staročínskeho Sianu cez Tibet, Nepál, Indiu až po Vatikán, aby nakoniec zistil, že tou najatraktívnejšou je jeho vnútro. Hľadá a nachádza – seba samého. Na ceste plnej napätia a krajných situácií pochopí, že láska a viera nie sú slová, ale činy. Vďaka tomu je schopný prijať bremeno zodpovednosti. Dobrodružstvo, ktoré zažijeme, neprináša len atmosféru exotiky, ale vedie do hĺbky človečenstva a jeho principiálnej komplementarity, teda mužského a ženského spôsobu ľudského bytia. Kód 9 je príbeh aj o hľadaní a objavovaní dôstojnosti a poslania ženy. Kniha, ktorú otvárate nie je skladba žalospevov, ani obviňujúci spis. Každá doba a každá kultúra má na svedomí hriechy, ktorými sa previňuje voči žene. Rovnako aj autorov pohľad na Ježiša a Cirkev je neortodoxný, jeho Ježiš nie je dogmatický, je symptómom vnútorných procesov hľadania, ktorým sa nevyhne žiadna generácia, žiaden jednotlivec. Doba, ktorú žijeme si priam vyžaduje veľký príbeh. Do takého nás autor vťahuje a využíva to, čo je dnes chytľavé – silnú dávku mysticizmu. Ďakujem Jozefovi Banášovi, že svojim príbehom nás – mužov odhaľuje a približuje samých sebe. Kód 9 nepochybne vyvolá diskusiu.
Rastislav Dvorový, katolícky kňaz, Tiberias, Izrael

Stáhnout Kód 9 knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kód 9 je 360 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kód 9 kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kód 9 z Jozef Banáš – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kód 9 z Jozef Banáš.

Populární vyhledávání: Kód 9 pdf, stáhnout Kód 9 pdf, stáhnout Kód 9 knihu pdf, Kód 9 kniha ve formátu pdf, zdarma Kód 9 kniha ke stažení, zdarma Kód 9 ebook ve formátu pdf, Kód 9 knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kód 9 pdf? Jak mohu stáhnout Kód 9 kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kód 9 zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kód 9? stáhnout Kód 9 epub, stáhnout Kód 9 ebook epub, Kód 9 e-kniha ve formátu epub, zdarma Kód 9 ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kód 9 epub? Jak stáhnout knihu Kód 9 ve formátu epub? Kód 9 mobi, stáhnout Kód 9 mobi, stáhnout Kód 9 e-kniha mobi, Kód 9 kniha ve formátu mobi, zdarma Kód 9 ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kód 9 mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kód 9 v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kód 9 z Jozef Banáš zdarma? Jak stáhnout Kód 9 z Jozef Banáš e-knihu zdarma?

Leave a Reply