Škola naděje

Škola naděje

Škola naděje stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Škola naděje z Rosemary Rawlins

 • Název knihy: Škola naděje
 • Autor knihy: Rosemary Rawlins
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Ostatní nemoci
 • ISBN: 978-80-7553-150-6
 • EAN: 9788075531506
 • Dostupné soubory: skola-nadeje-312095.pdf, skola-nadeje-312095.epub, skola-nadeje-312095.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Škola naděje v dolní části stránky

Shrnutí knihy Škola naděje z Rosemary Rawlins

Příběh péče o partnera s vážným poraněním mozku – kniha o strachu, soudržnosti a vzájemné lásceÚspěšný manažer a vášnivý cyklista Hugh Rawlins je při jedné z vyjížděk na kole sražen na silnici nepozornou řidičkou. Utrpí natolik vážné poranění hlavy, že není zpočátku jisté, zda vůbec přežije – a pokud ano, tak s jakými následky. Jeho ženě Rosemary a dvěma nedospělým dcerám se rázem obrátí život naruby. Z živitele rodiny je náhle bezmocný muž s rozumem malého dítěte, který potřebuje dohled a pomoc ve dne v noci. S obtížemi se rozpomíná na svou identitu a dřívější život, znovu se učí chápat realitu a zvládat nejjednodušší úkony, jako je osobní hygiena a oblékání. A co teprve čtení, psaní, schopnost udržet pozornost, rozumět a rozhodovat se…Rosemary Rawlinsová nachází úlevu v psaní deníku, v němž podrobně a upřímně, dokonce s humorem popisuje každodenní boj o návrat k normálnímu životu a postupné uzdravování svého muže. Nevyhýbá se ani obdobím beznaděje a zoufalství, kdy se mohla opřít jen o neochvějnou víru ve šťastný zvrat. Ten nakonec přichází a Hugh se vrátí nejen k práci, ale také k cyklistice a surfování. Jsme svědky dvou let zápasu naplněného intenzivními zážitky, jež všechny členy rodiny emočně promění, uvolní a otevřou novým možnostem.

Stáhnout Škola naděje knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Škola naděje je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Škola naděje kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Škola naděje z Rosemary Rawlins – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Škola naděje z Rosemary Rawlins.

Populární vyhledávání: Škola naděje pdf, stáhnout Škola naděje pdf, stáhnout Škola naděje knihu pdf, Škola naděje kniha ve formátu pdf, zdarma Škola naděje kniha ke stažení, zdarma Škola naděje ebook ve formátu pdf, Škola naděje knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Škola naděje pdf? Jak mohu stáhnout Škola naděje kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Škola naděje zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Škola naděje? stáhnout Škola naděje epub, stáhnout Škola naděje ebook epub, Škola naděje e-kniha ve formátu epub, zdarma Škola naděje ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Škola naděje epub? Jak stáhnout knihu Škola naděje ve formátu epub? Škola naděje mobi, stáhnout Škola naděje mobi, stáhnout Škola naděje e-kniha mobi, Škola naděje kniha ve formátu mobi, zdarma Škola naděje ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Škola naděje mobi? Jak mohu stáhnout knihu Škola naděje v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Škola naděje z Rosemary Rawlins zdarma? Jak stáhnout Škola naděje z Rosemary Rawlins e-knihu zdarma?

Leave a Reply