Koleje a město

Koleje a město

Koleje a město stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Koleje a město z Michaela Závodná

 • Název knihy: Koleje a město
 • Autor knihy: Michaela Závodná
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 326
 • Žánrové knihy: Dějiny států
 • ISBN: 978-80-7464-856-4
 • EAN: 9788074648564
 • Dostupné soubory: koleje-a-mesto-311998.pdf, koleje-a-mesto-311998.epub, koleje-a-mesto-311998.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Koleje a město v dolní části stránky

Shrnutí knihy Koleje a město z Michaela Závodná

Předkládaná práce se zabývá problematikou budování městské dopravy v typologicky různorodých moravských a slezských městech (Brno, Ostravsko, Olomouc, Opava, Těšín) v letech 1850-1918. Cílem práce je ukázat městskou dopravu jako významnou součást modernizačního procesu tehdejší společnosti. Analyzována je jak vnitropodniková struktura a ekonomika jednotlivých dopravních firem, tak také jejich vztah k příslušným obecním samosprávám, k legislativě habsburské monarchie a proměny tohoto vztahu v průběhu sledovaného období.

Stáhnout Koleje a město knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Koleje a město je 326 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Koleje a město kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Koleje a město z Michaela Závodná – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Koleje a město z Michaela Závodná.

Populární vyhledávání: Koleje a město pdf, stáhnout Koleje a město pdf, stáhnout Koleje a město knihu pdf, Koleje a město kniha ve formátu pdf, zdarma Koleje a město kniha ke stažení, zdarma Koleje a město ebook ve formátu pdf, Koleje a město knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Koleje a město pdf? Jak mohu stáhnout Koleje a město kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Koleje a město zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Koleje a město? stáhnout Koleje a město epub, stáhnout Koleje a město ebook epub, Koleje a město e-kniha ve formátu epub, zdarma Koleje a město ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Koleje a město epub? Jak stáhnout knihu Koleje a město ve formátu epub? Koleje a město mobi, stáhnout Koleje a město mobi, stáhnout Koleje a město e-kniha mobi, Koleje a město kniha ve formátu mobi, zdarma Koleje a město ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Koleje a město mobi? Jak mohu stáhnout knihu Koleje a město v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Koleje a město z Michaela Závodná zdarma? Jak stáhnout Koleje a město z Michaela Závodná e-knihu zdarma?

Leave a Reply