Školské podvádzanie

Školské podvádzanie

Školské podvádzanie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Školské podvádzanie z Ján Bajtoš

 • Název knihy: Školské podvádzanie
 • Autor knihy: Ján Bajtoš
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 104
 • Žánrové knihy: Pedagogika, didaktika
 • ISBN: 978-80-8168-452-4
 • EAN: 9788081684524
 • Dostupné soubory: skolske-podvadzanie-347649.pdf, skolske-podvadzanie-347649.epub, skolske-podvadzanie-347649.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Školské podvádzanie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Školské podvádzanie z Ján Bajtoš

Kvalita procesu hodnotenia výkonov žiakov si zasluhuje neustálu pozornosť zo strany učiteľa, pretože kladie vysoké nároky na jeho pedagogické uvažovanie a konanie. Práve kontrola a hodnotenie výkonov žiakov však často zvádza k podvádzaniu, ktoré takto skresľuje efektívnosť aj účinnosť vyučovacích metód a v konečnom dôsledku aj celkové výsledky vyučovacieho procesu.

Hlavným cieľom predkladanej monografie je prezentovať súčasné poznanie a prístupy k procesu preverovania a hodnotenia výkonov žiakov, poukázať na problémové aspekty a zároveň aj na príležitosti tohto procesu, analyzovať a zmapovať metódy a formy školského podvádzania, poukázať na problematiku plagiátorstva, objasniť faktory motivujúce k podvádzaniu, popísať činitele odrádzajúce od podvádzania, zistiť ako reagujú učitelia, keď pristihnú žiaka pri podvode a ako vnímajú žiaci svoje vlastné podvádzanie a podvádzanie spolužiakov.

Monografia, ktorá je jedinečná svojho druhu na našom knižnom trhu, je určená predovšetkým učiteľom základných a stredných škôl, pretože, podnetné myšlienky v nej nájdu aj vysokoškolskí učitelia pôsobiaci na učiteľských prípravkách, lektori, či učitelia v celoživotnom vzdelávaní. Kniha ponúka východiskovú orientáciu v predmetnej problematike a slúži, spolu s odporúčanou literatúrou, ako podklad pre samostatné štúdium.

Stáhnout Školské podvádzanie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Školské podvádzanie je 104 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Školské podvádzanie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Školské podvádzanie z Ján Bajtoš – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Školské podvádzanie z Ján Bajtoš.

Populární vyhledávání: Školské podvádzanie pdf, stáhnout Školské podvádzanie pdf, stáhnout Školské podvádzanie knihu pdf, Školské podvádzanie kniha ve formátu pdf, zdarma Školské podvádzanie kniha ke stažení, zdarma Školské podvádzanie ebook ve formátu pdf, Školské podvádzanie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Školské podvádzanie pdf? Jak mohu stáhnout Školské podvádzanie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Školské podvádzanie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Školské podvádzanie? stáhnout Školské podvádzanie epub, stáhnout Školské podvádzanie ebook epub, Školské podvádzanie e-kniha ve formátu epub, zdarma Školské podvádzanie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Školské podvádzanie epub? Jak stáhnout knihu Školské podvádzanie ve formátu epub? Školské podvádzanie mobi, stáhnout Školské podvádzanie mobi, stáhnout Školské podvádzanie e-kniha mobi, Školské podvádzanie kniha ve formátu mobi, zdarma Školské podvádzanie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Školské podvádzanie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Školské podvádzanie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Školské podvádzanie z Ján Bajtoš zdarma? Jak stáhnout Školské podvádzanie z Ján Bajtoš e-knihu zdarma?

Leave a Reply