Kompetenčné právo v obecnej samospráve

Kompetenčné právo v obecnej samospráve

Kompetenčné právo v obecnej samospráve stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kompetenčné právo v obecnej samospráve z Jozef Tekeli

 • Název knihy: Kompetenčné právo v obecnej samospráve
 • Autor knihy: Jozef Tekeli
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-336-7
 • EAN: 9788081683367
 • Dostupné soubory: kompetencne-pravo-v-obecnej-samosprave-347216.pdf, kompetencne-pravo-v-obecnej-samosprave-347216.epub, kompetencne-pravo-v-obecnej-samosprave-347216.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kompetenčné právo v obecnej samospráve v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kompetenčné právo v obecnej samospráve z Jozef Tekeli

Predmetom monografie „Kompetenčné právo v obecnej samospráve – Konfliktné oblasti“ je právna analýza postavenia, činnosti a vzájomných vzťahov orgánov obce, t. j. pôsobnosti starostu obce a obecného zastupiteľstva, v zmysle platnej legislatívy. JUDr. Jozef Tekeli, PhD. vo svojom diele abstrahuje od všeobecných popisných informácií a prináša čitateľom vlastné hodnotiace závery na oblasti kompetenčného práva, ktoré sa v procese doterajšieho štvrťstoročného vývoja komunálneho práva prejavili ako interpretačne a aplikačne sporné.

Publikácia je určená pre všetkých, ktorí profesionálne pôsobia v oblasti verejnej správy, ale aj pre tých, ktorí sa zaoberajú problematikou správneho práva.

Stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kompetenčné právo v obecnej samospráve je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kompetenčné právo v obecnej samospráve kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kompetenčné právo v obecnej samospráve z Jozef Tekeli – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kompetenčné právo v obecnej samospráve z Jozef Tekeli.

Populární vyhledávání: Kompetenčné právo v obecnej samospráve pdf, stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve pdf, stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve knihu pdf, Kompetenčné právo v obecnej samospráve kniha ve formátu pdf, zdarma Kompetenčné právo v obecnej samospráve kniha ke stažení, zdarma Kompetenčné právo v obecnej samospráve ebook ve formátu pdf, Kompetenčné právo v obecnej samospráve knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve pdf? Jak mohu stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kompetenčné právo v obecnej samospráve? stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve epub, stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve ebook epub, Kompetenčné právo v obecnej samospráve e-kniha ve formátu epub, zdarma Kompetenčné právo v obecnej samospráve ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kompetenčné právo v obecnej samospráve epub? Jak stáhnout knihu Kompetenčné právo v obecnej samospráve ve formátu epub? Kompetenčné právo v obecnej samospráve mobi, stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve mobi, stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve e-kniha mobi, Kompetenčné právo v obecnej samospráve kniha ve formátu mobi, zdarma Kompetenčné právo v obecnej samospráve ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kompetenčné právo v obecnej samospráve mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kompetenčné právo v obecnej samospráve v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve z Jozef Tekeli zdarma? Jak stáhnout Kompetenčné právo v obecnej samospráve z Jozef Tekeli e-knihu zdarma?

Leave a Reply