Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike

Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike

Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike z Richard Farkaš

 • Název knihy: Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike
 • Autor knihy: Richard Farkaš
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 312
 • Žánrové knihy: Účetnictví
 • ISBN: 978-80-8078-572-7
 • EAN: 9788080785727
 • Dostupné soubory: konsolidovana-uctovna-zavierka-v-slovenskej-republike-347156.pdf, konsolidovana-uctovna-zavierka-v-slovenskej-republike-347156.epub, konsolidovana-uctovna-zavierka-v-slovenskej-republike-347156.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike v dolní části stránky

Shrnutí knihy Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike z Richard Farkaš

Publikácia sa zaoberá historickým vývojom právnych predpisov ku konsolidovanej účtovnej závierke, povinnosťou zostaviť konsolidovanú účtovnú závierku a jej zásadami zostavenia, vymedzením konsolidačného poľa a metódami konsolidácie, metódou úplnej konsolidácie, metódou podielovej konsolidácie, metódou vlastného imania, prepočtom cudzej meny, odloženými daňami v konsolidovanej účtovnej závierke, osobitosťami pri viacstupňovej skupine. Čitateľ nájde v publikácii aj súčasti konsolidovanej účtovnej závierky, konsolidovanú výročnú správu, overenie a zverejnenie konsolidovanej účtovnej závierky, porovnanie právnych predpisov Slovenskej republiky, Európskej únie a IFRS. (Táto publikácia sa zaoberá IFRS venovaným KÚZ a menej sa zaoberá Siedmou smernicou.)

Publikácia je obohatená aj o prílohy s konkrétnymi príkladmi zameranými na metódu úplnej konsolidácie a metódu vlastného imania.

Stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike je 312 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike z Richard Farkaš – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike z Richard Farkaš.

Populární vyhledávání: Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike pdf, stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike pdf, stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike knihu pdf, Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike kniha ve formátu pdf, zdarma Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike kniha ke stažení, zdarma Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike ebook ve formátu pdf, Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike pdf? Jak mohu stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike? stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike epub, stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike ebook epub, Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike e-kniha ve formátu epub, zdarma Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike epub? Jak stáhnout knihu Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike ve formátu epub? Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike mobi, stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike mobi, stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike e-kniha mobi, Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike kniha ve formátu mobi, zdarma Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike mobi? Jak mohu stáhnout knihu Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike z Richard Farkaš zdarma? Jak stáhnout Konsolidovaná účtovná závierka v Slovenskej republike z Richard Farkaš e-knihu zdarma?

Leave a Reply