Kontroverze současné medicíny

Kontroverze současné medicíny

Kontroverze současné medicíny stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kontroverze současné medicíny z Radek Ptáček

 • Název knihy: Kontroverze současné medicíny
 • Autor knihy: Radek Ptáček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 326
 • Žánrové knihy: Klasická medicína
 • ISBN: 978-80-204-4360-1
 • EAN: 9788020443601
 • Dostupné soubory: kontroverze-soucasne-mediciny-313777.pdf, kontroverze-soucasne-mediciny-313777.epub, kontroverze-soucasne-mediciny-313777.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kontroverze současné medicíny v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kontroverze současné medicíny z Radek Ptáček

Monografie Kontroverze v současné medicíně se zaměřuje na aktuální kontroverzní etické otázky medicíny. V první části, do které je zařazena i kapitola o evidence based medicine jako jedné z velkých kontroverzí současné medicíny, je pojednán nejen obecný historický kontext kontroverzí v medicíně, ale též pohled na kontroverze jako na trvalou součást života. Do návazné části, Kontroverze v diskusi, pak autoři vybrali konkrétní témata, která v současnosti ve společenském diskurzu rezonují – domácí porody, čínskou medicínu, homeopatii či problematiku náhradní matky a umírněného pití alkoholu. Další část knihy se zabývá kontroverzemi oborovými – významní odborníci v chirurgii, primární péči, psychiatrii či sexuologii zde přibližují kontroverzní otázky svého oboru. V poslední části věnované dílčím speciálním tématům jsou probírána témata souvisejíc í s klinickou praxí, například dilemata zachování lékařské mlčenlivosti či péče o umírající, či s výzkumem – otázky klonování nebo využití halucinogenů.

V knize prezentují své názory na příslušné téma přední odborníci z různých oblastí – historie medicíny, etiky, genetiky, sexuologie, diabetologie, gerontopsychiatrie a dalších. U kapitol, kde je to zapotřebí, je vždy uveden názor právníka. Kniha přispěje nejen odborníků a studentům, ale i široké veřejnosti k objasnění etických otázek, které si v dnešní době medicína klade.

Stáhnout Kontroverze současné medicíny knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kontroverze současné medicíny je 326 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kontroverze současné medicíny kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kontroverze současné medicíny z Radek Ptáček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kontroverze současné medicíny z Radek Ptáček.

Populární vyhledávání: Kontroverze současné medicíny pdf, stáhnout Kontroverze současné medicíny pdf, stáhnout Kontroverze současné medicíny knihu pdf, Kontroverze současné medicíny kniha ve formátu pdf, zdarma Kontroverze současné medicíny kniha ke stažení, zdarma Kontroverze současné medicíny ebook ve formátu pdf, Kontroverze současné medicíny knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kontroverze současné medicíny pdf? Jak mohu stáhnout Kontroverze současné medicíny kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kontroverze současné medicíny zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kontroverze současné medicíny? stáhnout Kontroverze současné medicíny epub, stáhnout Kontroverze současné medicíny ebook epub, Kontroverze současné medicíny e-kniha ve formátu epub, zdarma Kontroverze současné medicíny ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kontroverze současné medicíny epub? Jak stáhnout knihu Kontroverze současné medicíny ve formátu epub? Kontroverze současné medicíny mobi, stáhnout Kontroverze současné medicíny mobi, stáhnout Kontroverze současné medicíny e-kniha mobi, Kontroverze současné medicíny kniha ve formátu mobi, zdarma Kontroverze současné medicíny ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kontroverze současné medicíny mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kontroverze současné medicíny v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kontroverze současné medicíny z Radek Ptáček zdarma? Jak stáhnout Kontroverze současné medicíny z Radek Ptáček e-knihu zdarma?

Leave a Reply