Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti

Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti

Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti z Marcella Dostálová

 • Název knihy: Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti
 • Autor knihy: Marcella Dostálová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 116
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-7354-106-4
 • EAN: 9788073541064
 • Dostupné soubory: kouzelne-a-moderni-pohadky-pro-zvedave-deti-315237.pdf, kouzelne-a-moderni-pohadky-pro-zvedave-deti-315237.epub, kouzelne-a-moderni-pohadky-pro-zvedave-deti-315237.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti z Marcella Dostálová

Milé děti, chcete poznat tajemný svět plný kouzel a dobrodružství? Pak si přečtěte tuto knihu a najdete v ní podivuhodné příběhy malých hrdinů jako jste vy. Překvapí vás pohádkové bytosti, které v mžiku změní svět kolem vás tak, že tomu ani nebudete věřit. Pohádkoví hrdinové zde budou muset vyřešit nejeden těžký a nebezpečný úkol, aby si zachránili svůj život.
Potkají tu hrozivé obry, ošklivé a zlé mužíky z Černého dolu, domýšlivou a ulhanou Pepinu, hnusné bahňáky a kouzla tří tet. Ba dokonce bystrý Kašpárek nachytá falešnou babu Čaraburdu a pomstí se jí. Podmořské bytosti vás uchvátí svou krásou, ale i zde hrozí velké nebezpečí. A Dlouhonos? Ten dostane jak se patří trest za svoji zvědavost.
Šibal z hradu PUK vám nedá klid, dokud nevyřešíte jeho hádanku. Moderní svět dnes zasahuje svou technikou do kouzla pohádek, ale i tam najde svoje místo. V pohádkách se střídá se dobro se zlem, až se mnohdy zdá, že není úniku před zlobou a lidským neštěstím. Ale nakonec…? To se dozvíte, jakmile dočtete poslední list této pohádkové knihy. Jen vám prozradím jedno velké tajemství – poznáte, že na světě není nic krásnějšího než láska a přátelství a také úcta k lidem kolem nás. Pak se nemusíte ničeho bát.

PhDr. Marcella Dostálová (1934 v Chebu) spisovatelka. Vydala řadu básnických sbírek a pohádek. Její kniha Babiččiny pohádky (vyšla v roce 1997) získala 1. cenu v kategorii dospělých v literární soutěži festivalu Jičín-město pohádky (6. ročník). V roce 2011vyšla její další kniha pohádek Malá víla aneb Cesta za pohádkou. Český rozhlas Olomouc vysílal tuto pohádku jako seriál. V roce 2003 vydalo nakladatelství Ryšavý Šimon, Brno její pohádku Mahulena.
Za autorskou a publikační činnost a za spolupráci se zdravotně postiženými dětmi jí Zastupitelstvo města Prostějova udělilo- cenu města Prostějova 2007.

Stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti je 116 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti z Marcella Dostálová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti z Marcella Dostálová.

Populární vyhledávání: Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti pdf, stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti pdf, stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti knihu pdf, Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti kniha ve formátu pdf, zdarma Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti kniha ke stažení, zdarma Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti ebook ve formátu pdf, Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti pdf? Jak mohu stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti? stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti epub, stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti ebook epub, Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti e-kniha ve formátu epub, zdarma Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti epub? Jak stáhnout knihu Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti ve formátu epub? Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti mobi, stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti mobi, stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti e-kniha mobi, Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti kniha ve formátu mobi, zdarma Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti z Marcella Dostálová zdarma? Jak stáhnout Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti z Marcella Dostálová e-knihu zdarma?

Leave a Reply