Kovanie v krokoch

Kovanie v krokoch

Kovanie v krokoch stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kovanie v krokoch z Ivana Kladivíková Miháliková

 • Název knihy: Kovanie v krokoch
 • Autor knihy: Ivana Kladivíková Miháliková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 56
 • Žánrové knihy: Poezie
 • ISBN: 978-80-8194-015-6
 • EAN: 9788081940156
 • Dostupné soubory: kovanie-v-krokoch-318046.pdf, kovanie-v-krokoch-318046.epub, kovanie-v-krokoch-318046.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kovanie v krokoch v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kovanie v krokoch z Ivana Kladivíková Miháliková

Ivana Kladivíková Miháliková (1982, Handlová) sa písaniu poézie začala intenzívnejšie venovať počas magisterského, neskôr aj doktorandského štúdia a učiteľského pôsobenia na FF UK v Nitre. Charakteristickým pre básne prezentované v zbierke je minimalizmus, kompaktnosť, hra so slovami a voľný verš. Ako výraznejší protiklad vystupuje na jednej strane pohyb, plynutie, putovanie (krédo, prekonanie) a na strane druhej stagnácia a uviaznutie (fragment z nepohnutia, v stave-prístave-predstave-ústave). Mnohé z básní reflektujú vnútorné pnutia súvisiace s nie práve ideálnou realitou, ktoré sa autorka snaží vyvažovať s odstupom a istou formou odľahčenia (s citom pre nezmysel, kolobehy, diagnóza, keď krajinou s hranami poletuje vodítko). Prítomné sú však aj texty, v ktorých je precitnutie do reality a uvedomenie si vlastnej pozície v nej trpkejšie (zaručene čili, sklony, príbeh z bezčasia). Napriek čiastočnej melancholickosti niektorých básní je stále dominantnou snaha o dynamiku a priamočiarosť, ale nie v zmysle jednoznačného výkladu. Viac sa táto priamočiarosť javí ako strohosť vo výraze s dôrazom na dôkladný výber každé jedného slova.

Stáhnout Kovanie v krokoch knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kovanie v krokoch je 56 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kovanie v krokoch kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kovanie v krokoch z Ivana Kladivíková Miháliková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kovanie v krokoch z Ivana Kladivíková Miháliková.

Populární vyhledávání: Kovanie v krokoch pdf, stáhnout Kovanie v krokoch pdf, stáhnout Kovanie v krokoch knihu pdf, Kovanie v krokoch kniha ve formátu pdf, zdarma Kovanie v krokoch kniha ke stažení, zdarma Kovanie v krokoch ebook ve formátu pdf, Kovanie v krokoch knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kovanie v krokoch pdf? Jak mohu stáhnout Kovanie v krokoch kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kovanie v krokoch zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kovanie v krokoch? stáhnout Kovanie v krokoch epub, stáhnout Kovanie v krokoch ebook epub, Kovanie v krokoch e-kniha ve formátu epub, zdarma Kovanie v krokoch ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kovanie v krokoch epub? Jak stáhnout knihu Kovanie v krokoch ve formátu epub? Kovanie v krokoch mobi, stáhnout Kovanie v krokoch mobi, stáhnout Kovanie v krokoch e-kniha mobi, Kovanie v krokoch kniha ve formátu mobi, zdarma Kovanie v krokoch ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kovanie v krokoch mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kovanie v krokoch v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kovanie v krokoch z Ivana Kladivíková Miháliková zdarma? Jak stáhnout Kovanie v krokoch z Ivana Kladivíková Miháliková e-knihu zdarma?

Leave a Reply