Králova konkubína

Králova konkubína

Králova konkubína stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Králova konkubína z Anne O´Brien

 • Název knihy: Králova konkubína
 • Autor knihy: Anne O´Brien
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 380
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7507-678-6
 • EAN: 9788075076786
 • Dostupné soubory: kralova-konkubina-320165.pdf, kralova-konkubina-320165.epub, kralova-konkubina-320165.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Králova konkubína v dolní části stránky

Shrnutí knihy Králova konkubína z Anne O´Brien

Alice Perrersová, narozená v roce 1348, kdy řádil mor, opuštěná a vychovaná v tísnivé atmosféře kláštera, odmítla stát se jeptiškou v přesvědčení, že ji čeká lepší osud. Ctižádost a bystrá mysl jí skutečně pomohly pozvednout se od temných začátků až ke královskému dvoru, kde se stala milenkou anglického panovníka Eduarda III. Ale ve skutečnosti byla vždycky sama… Náhodné setkání mladé Alice s příslušníky královské rodiny změní navždy její život: vlídná královna Filipa, oddaná manželovi, ale vážně nemocná, si Alici vybere za svoji pomocnici. Alice má v povaze mluvit upřímně, ostatní ji chtě nechtě musí brát vážně. Svou energičností zaujme i mnohem staršího, vitálního krále, a dostává se do složité situace, v níž si připadá jako zrádkyně. V Eduardových soukromých komnatách odhaluje příjemné stránky svého postavení i paradoxy, které s ním souvisejí. Je královninou důvěrnicí a s vědomím své paní milenkou jejího muže, ví však, že se může spoléhat jen na sebe. Osud jí přiřkl složitou roli a Alice ji hodlá hrát až do trpkého konce. Na Eduardově nádherném a okázalém dvoře bohatne a získává čím dál větší vliv, ale také řadu nepřátel. Jako spojenkyně důmyslného diplomata Williama z Windsoru čeká na den, kdy se politický vítr obrátí proti ní. Až k tomu dojde a Alici bude hrozit, že ztratí vše, čeho kdy dosáhla, kdo se jí potom zastane?

Stáhnout Králova konkubína knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Králova konkubína je 380 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Králova konkubína kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Králova konkubína z Anne O´Brien – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Králova konkubína z Anne O´Brien.

Populární vyhledávání: Králova konkubína pdf, stáhnout Králova konkubína pdf, stáhnout Králova konkubína knihu pdf, Králova konkubína kniha ve formátu pdf, zdarma Králova konkubína kniha ke stažení, zdarma Králova konkubína ebook ve formátu pdf, Králova konkubína knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Králova konkubína pdf? Jak mohu stáhnout Králova konkubína kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Králova konkubína zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Králova konkubína? stáhnout Králova konkubína epub, stáhnout Králova konkubína ebook epub, Králova konkubína e-kniha ve formátu epub, zdarma Králova konkubína ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Králova konkubína epub? Jak stáhnout knihu Králova konkubína ve formátu epub? Králova konkubína mobi, stáhnout Králova konkubína mobi, stáhnout Králova konkubína e-kniha mobi, Králova konkubína kniha ve formátu mobi, zdarma Králova konkubína ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Králova konkubína mobi? Jak mohu stáhnout knihu Králova konkubína v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Králova konkubína z Anne O´Brien zdarma? Jak stáhnout Králova konkubína z Anne O´Brien e-knihu zdarma?

Leave a Reply