Krehké z kameňa

Krehké z kameňa

Krehké z kameňa stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Krehké z kameňa z Miroslav Daniš

 • Název knihy: Krehké z kameňa
 • Autor knihy: Miroslav Daniš
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 212
 • Žánrové knihy: Poezie
 • ISBN: 978-80-8061-952-7
 • EAN: 9788080619527
 • Dostupné soubory: krehke-z-kamena-313011.pdf, krehke-z-kamena-313011.epub, krehke-z-kamena-313011.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Krehké z kameňa v dolní části stránky

Shrnutí knihy Krehké z kameňa z Miroslav Daniš

Prvá básnická zbierka M. Daniša (1960) Dážď stratených vyšla v roku 2002. Následne vyšli zbierky Architektúra lásky (2005), Dlaždičov sen (2007), Jadierka (2008), Šperky v oblakoch (2010), V ľudskej koži (2012), Čiernobiela z porcelánu (2014), Mám strach z tohto sveta (2016). Krehké z kameňa je výberom toho najlepšieho z básnickej tvorby autora. Zbierka je rozdelená na šesť organických častí naprieč rokmi. Vnímavý čitateľ bude mať možnosť zdieľať autorove pocity a originálne myšlienky na tému detstva a domova, lásky k ženám, vlastného ja, filozofie, dejín a sveta, viery a prírody. Záverečná časť sa v krátkych útvaroch hutne vyjadruje zo srdca i z rozumu k veciam, ktoré z času na čas cítia aj mnohí z nás.

Stáhnout Krehké z kameňa knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Krehké z kameňa je 212 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Krehké z kameňa kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Krehké z kameňa z Miroslav Daniš – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Krehké z kameňa z Miroslav Daniš.

Populární vyhledávání: Krehké z kameňa pdf, stáhnout Krehké z kameňa pdf, stáhnout Krehké z kameňa knihu pdf, Krehké z kameňa kniha ve formátu pdf, zdarma Krehké z kameňa kniha ke stažení, zdarma Krehké z kameňa ebook ve formátu pdf, Krehké z kameňa knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Krehké z kameňa pdf? Jak mohu stáhnout Krehké z kameňa kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Krehké z kameňa zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Krehké z kameňa? stáhnout Krehké z kameňa epub, stáhnout Krehké z kameňa ebook epub, Krehké z kameňa e-kniha ve formátu epub, zdarma Krehké z kameňa ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Krehké z kameňa epub? Jak stáhnout knihu Krehké z kameňa ve formátu epub? Krehké z kameňa mobi, stáhnout Krehké z kameňa mobi, stáhnout Krehké z kameňa e-kniha mobi, Krehké z kameňa kniha ve formátu mobi, zdarma Krehké z kameňa ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Krehké z kameňa mobi? Jak mohu stáhnout knihu Krehké z kameňa v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Krehké z kameňa z Miroslav Daniš zdarma? Jak stáhnout Krehké z kameňa z Miroslav Daniš e-knihu zdarma?

Leave a Reply