Krídluška v krajine sietí

Krídluška v krajine sietí

Krídluška v krajine sietí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Krídluška v krajine sietí z Ivana Vranská Rojková

 • Název knihy: Krídluška v krajine sietí
 • Autor knihy: Ivana Vranská Rojková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 95
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-8061-970-1
 • EAN: 9788080619701
 • Dostupné soubory: kridluska-v-krajine-sieti-318135.pdf, kridluska-v-krajine-sieti-318135.epub, kridluska-v-krajine-sieti-318135.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Krídluška v krajine sietí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Krídluška v krajine sietí z Ivana Vranská Rojková

Tretí príbeh o lúčnej víle Krídluške rozpráva deťom i dospelých o tom, ako zasahuje do našich životov moderná technika. Nabáda nás, aby sme sa nenechali oslňovať len výhodami mobilov a wifi pripojenia, ale zamysleli sa aj nad tým, ako môžu škodiť…

Predchádzajúce dve knihy z tejto série sa venovali špecificky zdravotne postihnutým deťom v spoločnosti (Krídluška v krajine tŕňov, 2013) a ohrozeniu tradičnej rodiny (Krídluška v krajine stratených detí, 2014). Knihy Ivy Vranskej Rojkovej sú jedinečné tým, že obsahujú dve roviny. Dieťa číta pútavý rozprávkový príbeh s primerane podanými varovaniami rozčlenený do krátkych uzavretých kapitol, dospelý odkrýva symbolickú rovinu odhaľujúcu konkrétne vážne riziká. Obe roviny sú prítomné v každom riadku, v každom dielčom príbehu o láskyplnej lúčnej víle, čo svedčí o spisovateľskej zručnosti autorky. S pribúdajúcim vekom čitateľa sa prehlbuje chápanie autorskej výpovede.

Kniha sa vyznačuje bravúrnou štylistikou a rozvíja aj jazykovú zásobu detí. Text dopĺňajú hravé, nežné i vtipné ilustrácie akademickej maliarky Anny Gajovej.

Stáhnout Krídluška v krajine sietí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Krídluška v krajine sietí je 95 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Krídluška v krajine sietí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Krídluška v krajine sietí z Ivana Vranská Rojková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Krídluška v krajine sietí z Ivana Vranská Rojková.

Populární vyhledávání: Krídluška v krajine sietí pdf, stáhnout Krídluška v krajine sietí pdf, stáhnout Krídluška v krajine sietí knihu pdf, Krídluška v krajine sietí kniha ve formátu pdf, zdarma Krídluška v krajine sietí kniha ke stažení, zdarma Krídluška v krajine sietí ebook ve formátu pdf, Krídluška v krajine sietí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Krídluška v krajine sietí pdf? Jak mohu stáhnout Krídluška v krajine sietí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Krídluška v krajine sietí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Krídluška v krajine sietí? stáhnout Krídluška v krajine sietí epub, stáhnout Krídluška v krajine sietí ebook epub, Krídluška v krajine sietí e-kniha ve formátu epub, zdarma Krídluška v krajine sietí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Krídluška v krajine sietí epub? Jak stáhnout knihu Krídluška v krajine sietí ve formátu epub? Krídluška v krajine sietí mobi, stáhnout Krídluška v krajine sietí mobi, stáhnout Krídluška v krajine sietí e-kniha mobi, Krídluška v krajine sietí kniha ve formátu mobi, zdarma Krídluška v krajine sietí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Krídluška v krajine sietí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Krídluška v krajine sietí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Krídluška v krajine sietí z Ivana Vranská Rojková zdarma? Jak stáhnout Krídluška v krajine sietí z Ivana Vranská Rojková e-knihu zdarma?

Leave a Reply