Kristián z Astrádie II

Kristián z Astrádie II

Kristián z Astrádie II stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kristián z Astrádie II z Xénia Faktorová

 • Název knihy: Kristián z Astrádie II
 • Autor knihy: Xénia Faktorová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 68
 • Žánrové knihy: Fantasy, sci-fi, horory
 • ISBN: 978-80-89429-59-2
 • EAN: 9788089429592
 • Dostupné soubory: kristian-z-astradie-ii-348284.pdf, kristian-z-astradie-ii-348284.epub, kristian-z-astradie-ii-348284.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kristián z Astrádie II v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kristián z Astrádie II z Xénia Faktorová

Traja kamaráti Kristián, Lujza a Dominik sa kvôli svojej nezbednosti počas školskej exkurzie nedopatrením dostanú na palubu vesmírnej lode. Ocitajú sa v nekonečnom a nebezpečnom vesmíre, kde zažívajú neuveriteľné dobrodružstvá. Bojujú s čudesnými nepriateľmi, dozvedajú sa tajomstvá o dávnom stroskotanom astronautov z ich mesta, snažia sa ochrániť vesmír pred večným zlom. Podarí sa im to? Dostanú sa opäť na Zem k svojim blízkym?
Dobrodružné sci-fi príbehy sú plné napätia, ale aj priateľstva a porozumenia.
Kniha je voľným pokračovaním prvého rovnomenného dielu, nie je však potrebné prečítať prvú časť – jej zhrnutie je v úvode druhej knihy.
Knihu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

Stáhnout Kristián z Astrádie II knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kristián z Astrádie II je 68 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kristián z Astrádie II kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kristián z Astrádie II z Xénia Faktorová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kristián z Astrádie II z Xénia Faktorová.

Populární vyhledávání: Kristián z Astrádie II pdf, stáhnout Kristián z Astrádie II pdf, stáhnout Kristián z Astrádie II knihu pdf, Kristián z Astrádie II kniha ve formátu pdf, zdarma Kristián z Astrádie II kniha ke stažení, zdarma Kristián z Astrádie II ebook ve formátu pdf, Kristián z Astrádie II knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kristián z Astrádie II pdf? Jak mohu stáhnout Kristián z Astrádie II kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kristián z Astrádie II zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kristián z Astrádie II? stáhnout Kristián z Astrádie II epub, stáhnout Kristián z Astrádie II ebook epub, Kristián z Astrádie II e-kniha ve formátu epub, zdarma Kristián z Astrádie II ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kristián z Astrádie II epub? Jak stáhnout knihu Kristián z Astrádie II ve formátu epub? Kristián z Astrádie II mobi, stáhnout Kristián z Astrádie II mobi, stáhnout Kristián z Astrádie II e-kniha mobi, Kristián z Astrádie II kniha ve formátu mobi, zdarma Kristián z Astrádie II ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kristián z Astrádie II mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kristián z Astrádie II v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kristián z Astrádie II z Xénia Faktorová zdarma? Jak stáhnout Kristián z Astrádie II z Xénia Faktorová e-knihu zdarma?

Leave a Reply