Krtek a jeho svět

Krtek a jeho svět

Krtek a jeho svět stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Krtek a jeho svět z Jiří Žáček

 • Název knihy: Krtek a jeho svět
 • Autor knihy: Jiří Žáček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2012
 • Počet stránek: 120
 • Žánrové knihy: Pro předškoláky
 • ISBN: 978-80-242-3800-5
 • EAN: 9788024238005
 • Dostupné soubory: krtek-a-jeho-svet-133990.pdf, krtek-a-jeho-svet-133990.epub, krtek-a-jeho-svet-133990.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Krtek a jeho svět v dolní části stránky

Shrnutí knihy Krtek a jeho svět z Jiří Žáček

Ucelená „učebnice“ pro nejmenší děti, založená na řadě desíti poznávacích leporel Krtek a jeho svět. S pomocí veselých obrázků Zdeňka Milera a vtipných veršům Jiřího Žáčka a Miloše Kratochvíla se děti zábavnou formou naučí rozeznávat geometrické tvary, protiklady, základní barvy, číslovky od 1 do 10, poznají mnoho zvířátek a naučí se i základním pravidlům slušného chování.

Stáhnout Krtek a jeho svět knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Krtek a jeho svět je 120 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Krtek a jeho svět kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Krtek a jeho svět z Jiří Žáček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Krtek a jeho svět z Jiří Žáček.

Populární vyhledávání: Krtek a jeho svět pdf, stáhnout Krtek a jeho svět pdf, stáhnout Krtek a jeho svět knihu pdf, Krtek a jeho svět kniha ve formátu pdf, zdarma Krtek a jeho svět kniha ke stažení, zdarma Krtek a jeho svět ebook ve formátu pdf, Krtek a jeho svět knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Krtek a jeho svět pdf? Jak mohu stáhnout Krtek a jeho svět kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Krtek a jeho svět zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Krtek a jeho svět? stáhnout Krtek a jeho svět epub, stáhnout Krtek a jeho svět ebook epub, Krtek a jeho svět e-kniha ve formátu epub, zdarma Krtek a jeho svět ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Krtek a jeho svět epub? Jak stáhnout knihu Krtek a jeho svět ve formátu epub? Krtek a jeho svět mobi, stáhnout Krtek a jeho svět mobi, stáhnout Krtek a jeho svět e-kniha mobi, Krtek a jeho svět kniha ve formátu mobi, zdarma Krtek a jeho svět ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Krtek a jeho svět mobi? Jak mohu stáhnout knihu Krtek a jeho svět v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Krtek a jeho svět z Jiří Žáček zdarma? Jak stáhnout Krtek a jeho svět z Jiří Žáček e-knihu zdarma?

Leave a Reply