Kukačka

Kukačka

Kukačka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kukačka z Karolina Limrová

 • Název knihy: Kukačka
 • Autor knihy: Karolina Limrová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 568
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-249-2362-8
 • EAN: 9788024923628
 • Dostupné soubory: kukacka-196228.pdf, kukacka-196228.epub, kukacka-196228.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kukačka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kukačka z Karolina Limrová

Sedmnáctileté Marie žije na ulici a živí se, čím se dá – takže především krádežemi. Při jedné z nich je chycena, ale místo toho, aby byla předána policii, dostane na výběr. Když se bude vydávat za Pamelu Kingovou, dědičku sítě čerpacích stanic King Petroleum, která umírá v nemocnici, získá ohromující dědictví. Pokud odmítne, čeká ji život mezi zdmi důvěrně známého žaláře… Marie, toho času v podmínce, volí první možnost. Teprve pak zjistí, že Pamela je zasnoubená s Aaronem Collinsem, mladým naftovým magnátem, ačkoliv ti dva podle všech indicií navzájem upřímně nenávidí. Má jít o sňatek z rozumu, o obchod s jasnými pravidly. Jenže Aaron je v soukromí úplně jiný muž, něž o jakém Marie četla v novinách, a mladá dívka si čím dál tím více uvědomuje, že se ocitla v pasti, ze které vede ven jen jedna cesta – a ta jí může stát život…

Stáhnout Kukačka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kukačka je 568 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kukačka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kukačka z Karolina Limrová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kukačka z Karolina Limrová.

Populární vyhledávání: Kukačka pdf, stáhnout Kukačka pdf, stáhnout Kukačka knihu pdf, Kukačka kniha ve formátu pdf, zdarma Kukačka kniha ke stažení, zdarma Kukačka ebook ve formátu pdf, Kukačka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kukačka pdf? Jak mohu stáhnout Kukačka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kukačka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kukačka? stáhnout Kukačka epub, stáhnout Kukačka ebook epub, Kukačka e-kniha ve formátu epub, zdarma Kukačka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kukačka epub? Jak stáhnout knihu Kukačka ve formátu epub? Kukačka mobi, stáhnout Kukačka mobi, stáhnout Kukačka e-kniha mobi, Kukačka kniha ve formátu mobi, zdarma Kukačka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kukačka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kukačka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kukačka z Karolina Limrová zdarma? Jak stáhnout Kukačka z Karolina Limrová e-knihu zdarma?

Leave a Reply