Kvalita software – Teorie a praxe

Kvalita software - Teorie a praxe

Kvalita software – Teorie a praxe stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kvalita software – Teorie a praxe z Petr Roudenský

 • Název knihy: Kvalita software – Teorie a praxe
 • Autor knihy: Petr Roudenský
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 232
 • Žánrové knihy: Počítače a software pro děti
 • ISBN: 978-80-7402-294-4
 • EAN: 9788074022944
 • Dostupné soubory: kvalita-softwaru-313551.pdf, kvalita-softwaru-313551.epub, kvalita-softwaru-313551.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kvalita software – Teorie a praxe v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kvalita software – Teorie a praxe z Petr Roudenský

Informační technologie a telekomunikace dnes zásadně ovlivňují prakticky všechny aspekty života moderní společnosti, stejně jako samotnou globální ekonomiku. Rostoucí integrace a závislost na softwaru v nejrůznějších podobách logicky zvyšují požadavky na jeho kvalitu.
Tato publikace se zabývá komplexním pohledem na jednotlivé aspekty kvality softwaru a jejich vzájemné vztahy. Autoři představují základní koncepty kvality a jejich vývoj, modelování kvality a její měření prostřednictvím procesních a produktových modelů, využití řady technických norem a rámců pro zavádění a zlepšování kvality napříč vývojem produktu, problematiku managementu kvality na úrovni organizace i projektů a praxi na technické úrovni řízení kvality.
Uvedená témata v daném rozsahu představují nezbytný základ pro holistický přístup ke kvalitě softwaru, jehož smyslem je v organizaci ustanovit a udržovat kulturu kvality, která je do produktů vestavována plánovaně, průběžně a trvale.
Primárně je tak tato kniha určena manažerům kvality, vývoje a členům středního managementu, odpovědným za implementaci politik a plánů vrcholového vedení.

Stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kvalita software – Teorie a praxe je 232 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kvalita software – Teorie a praxe kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kvalita software – Teorie a praxe z Petr Roudenský – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kvalita software – Teorie a praxe z Petr Roudenský.

Populární vyhledávání: Kvalita software – Teorie a praxe pdf, stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe pdf, stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe knihu pdf, Kvalita software – Teorie a praxe kniha ve formátu pdf, zdarma Kvalita software – Teorie a praxe kniha ke stažení, zdarma Kvalita software – Teorie a praxe ebook ve formátu pdf, Kvalita software – Teorie a praxe knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe pdf? Jak mohu stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kvalita software – Teorie a praxe? stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe epub, stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe ebook epub, Kvalita software – Teorie a praxe e-kniha ve formátu epub, zdarma Kvalita software – Teorie a praxe ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kvalita software – Teorie a praxe epub? Jak stáhnout knihu Kvalita software – Teorie a praxe ve formátu epub? Kvalita software – Teorie a praxe mobi, stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe mobi, stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe e-kniha mobi, Kvalita software – Teorie a praxe kniha ve formátu mobi, zdarma Kvalita software – Teorie a praxe ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kvalita software – Teorie a praxe mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kvalita software – Teorie a praxe v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe z Petr Roudenský zdarma? Jak stáhnout Kvalita software – Teorie a praxe z Petr Roudenský e-knihu zdarma?

Leave a Reply