Lámání v kole – Afghánistán

Lámání v kole - Afghánistán

Lámání v kole – Afghánistán stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Lámání v kole – Afghánistán z Simon Loyd

 • Název knihy: Lámání v kole – Afghánistán
 • Autor knihy: Simon Loyd
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-204-3967-3
 • EAN: 9788020439673
 • Dostupné soubory: lamani-v-kole-afghanistan-313809.pdf, lamani-v-kole-afghanistan-313809.epub, lamani-v-kole-afghanistan-313809.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Lámání v kole – Afghánistán v dolní části stránky

Shrnutí knihy Lámání v kole – Afghánistán z Simon Loyd

Románová zpověď vojáka speciálních jednotek Československé lidové armády, který se ze dne na den pod záminkou ostrého cvičení v Sovětském svazu ocitl v kruté sovětsko-afghánské válce (1979–1989). Čtenáři odhaluje devět měsíců svého života uprostřed nelítostných bojů, kterých se zúčastnil jako demoliční pyrotechnik výsadkového přepadového komanda.

Hlavní hrdina napínavého příběhu vycházejícího ze skutečných událostí postupně ztrácí své blízké, aby v dramatickém vyvrcholení čelil situaci, na kterou nebyl vůbec připraven. Jak v ní obstojí?

Stáhnout Lámání v kole – Afghánistán knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Lámání v kole – Afghánistán je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Lámání v kole – Afghánistán kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Lámání v kole – Afghánistán z Simon Loyd – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Lámání v kole – Afghánistán z Simon Loyd.

Populární vyhledávání: Lámání v kole – Afghánistán pdf, stáhnout Lámání v kole – Afghánistán pdf, stáhnout Lámání v kole – Afghánistán knihu pdf, Lámání v kole – Afghánistán kniha ve formátu pdf, zdarma Lámání v kole – Afghánistán kniha ke stažení, zdarma Lámání v kole – Afghánistán ebook ve formátu pdf, Lámání v kole – Afghánistán knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Lámání v kole – Afghánistán pdf? Jak mohu stáhnout Lámání v kole – Afghánistán kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Lámání v kole – Afghánistán zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Lámání v kole – Afghánistán? stáhnout Lámání v kole – Afghánistán epub, stáhnout Lámání v kole – Afghánistán ebook epub, Lámání v kole – Afghánistán e-kniha ve formátu epub, zdarma Lámání v kole – Afghánistán ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Lámání v kole – Afghánistán epub? Jak stáhnout knihu Lámání v kole – Afghánistán ve formátu epub? Lámání v kole – Afghánistán mobi, stáhnout Lámání v kole – Afghánistán mobi, stáhnout Lámání v kole – Afghánistán e-kniha mobi, Lámání v kole – Afghánistán kniha ve formátu mobi, zdarma Lámání v kole – Afghánistán ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Lámání v kole – Afghánistán mobi? Jak mohu stáhnout knihu Lámání v kole – Afghánistán v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Lámání v kole – Afghánistán z Simon Loyd zdarma? Jak stáhnout Lámání v kole – Afghánistán z Simon Loyd e-knihu zdarma?

Leave a Reply