Lapuťák a kapitán Adorabl

Lapuťák a kapitán Adorabl

Lapuťák a kapitán Adorabl stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Lapuťák a kapitán Adorabl z Dominik Landsman

 • Název knihy: Lapuťák a kapitán Adorabl
 • Autor knihy: Dominik Landsman
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: 9 až 12 let
 • ISBN: 978-80-7549-490-0
 • EAN: 9788075494900
 • Dostupné soubory: laputak-a-kapitan-adorabl-345567.pdf, laputak-a-kapitan-adorabl-345567.epub, laputak-a-kapitan-adorabl-345567.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Lapuťák a kapitán Adorabl v dolní části stránky

Shrnutí knihy Lapuťák a kapitán Adorabl z Dominik Landsman

Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodiče. Čeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po celém Sedmimoří, pohádkovém světě plném ostrovů. Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího tvora Sedmimoří. Kapitán vezme Čeňka s sebou, ale pravidelně se vracejí zpátky do našeho světa, aby rodiče nepojali podezření, kam se jim synek ztrácí. Čeněk zjistí, že nejedno moudro, které pochytil od mírně potrhlých rodičů, se dá překvapivě dobře aplikovat i na problémy, se kterými se setká v dobrodružném Sedmimoří. Také se ukáže, že Lapuťák má jistou zázračnou vlastnost, kvůli které ho nahání polovina kouzelné říše, a Čeněk s kapitánem musí zabránit tomu, aby padl do špatných rukou.

Stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Lapuťák a kapitán Adorabl je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Lapuťák a kapitán Adorabl kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Lapuťák a kapitán Adorabl z Dominik Landsman – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Lapuťák a kapitán Adorabl z Dominik Landsman.

Populární vyhledávání: Lapuťák a kapitán Adorabl pdf, stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl pdf, stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl knihu pdf, Lapuťák a kapitán Adorabl kniha ve formátu pdf, zdarma Lapuťák a kapitán Adorabl kniha ke stažení, zdarma Lapuťák a kapitán Adorabl ebook ve formátu pdf, Lapuťák a kapitán Adorabl knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl pdf? Jak mohu stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Lapuťák a kapitán Adorabl? stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl epub, stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl ebook epub, Lapuťák a kapitán Adorabl e-kniha ve formátu epub, zdarma Lapuťák a kapitán Adorabl ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Lapuťák a kapitán Adorabl epub? Jak stáhnout knihu Lapuťák a kapitán Adorabl ve formátu epub? Lapuťák a kapitán Adorabl mobi, stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl mobi, stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl e-kniha mobi, Lapuťák a kapitán Adorabl kniha ve formátu mobi, zdarma Lapuťák a kapitán Adorabl ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Lapuťák a kapitán Adorabl mobi? Jak mohu stáhnout knihu Lapuťák a kapitán Adorabl v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl z Dominik Landsman zdarma? Jak stáhnout Lapuťák a kapitán Adorabl z Dominik Landsman e-knihu zdarma?

Leave a Reply