Láska je příběh

Láska je příběh

Láska je příběh stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Láska je příběh z Robert Sternberg

 • Název knihy: Láska je příběh
 • Autor knihy: Robert Sternberg
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Psychologie
 • ISBN: 978-80-262-1167-9
 • EAN: 9788026211679
 • Dostupné soubory: laska-je-pribeh-314472.pdf, laska-je-pribeh-314472.epub, laska-je-pribeh-314472.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Láska je příběh v dolní části stránky

Shrnutí knihy Láska je příběh z Robert Sternberg

Kognitivní psycholog Robert Sternberg proslul svou trojúhelníkovou teorií lásky, podle níž se každá láska vyznačuje přítomností nebo nepřítomností tří složek: intimity, vášně a závazku. To, jak taková konfigurace složek vzniká, autor popisuje ve své novější teorii, v níž lásku pojímá jako příběh. Naše zkušenosti i naše společnost nám poskytují určité příběhy popisující různé podoby lásky. My některé z nich nevědomě přijímáme jako sobě vlastní a snažíme se je ve vztazích naplnit. Podle toho, jak naše příběhy ladí s příběhy našich partnerů, jsou potom naše vztahy stabilní, nebo nestabilní. I laik může s pomocí této knihy lépe pochopit, jaký je jeho příběh lásky, případně jak ho změnit, aby vyjadřoval to, po čem daný jedinec skutečně touží.

Stáhnout Láska je příběh knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Láska je příběh je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Láska je příběh kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Láska je příběh z Robert Sternberg – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Láska je příběh z Robert Sternberg.

Populární vyhledávání: Láska je příběh pdf, stáhnout Láska je příběh pdf, stáhnout Láska je příběh knihu pdf, Láska je příběh kniha ve formátu pdf, zdarma Láska je příběh kniha ke stažení, zdarma Láska je příběh ebook ve formátu pdf, Láska je příběh knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Láska je příběh pdf? Jak mohu stáhnout Láska je příběh kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Láska je příběh zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Láska je příběh? stáhnout Láska je příběh epub, stáhnout Láska je příběh ebook epub, Láska je příběh e-kniha ve formátu epub, zdarma Láska je příběh ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Láska je příběh epub? Jak stáhnout knihu Láska je příběh ve formátu epub? Láska je příběh mobi, stáhnout Láska je příběh mobi, stáhnout Láska je příběh e-kniha mobi, Láska je příběh kniha ve formátu mobi, zdarma Láska je příběh ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Láska je příběh mobi? Jak mohu stáhnout knihu Láska je příběh v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Láska je příběh z Robert Sternberg zdarma? Jak stáhnout Láska je příběh z Robert Sternberg e-knihu zdarma?

Leave a Reply