Láska na druhý pokus

Láska na druhý pokus

Láska na druhý pokus stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Láska na druhý pokus z M. J. Summers

 • Název knihy: Láska na druhý pokus
 • Autor knihy: M. J. Summers
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 360
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-3002-2
 • EAN: 9788024930022
 • Dostupné soubory: laska-na-druhy-pokus-269310.pdf, laska-na-druhy-pokus-269310.epub, laska-na-druhy-pokus-269310.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Láska na druhý pokus v dolní části stránky

Shrnutí knihy Láska na druhý pokus z M. J. Summers

Vášnivý milostný příběh pro všechny romantické duše. Když jedenatřicetiletá Clire zjistí, že ji její přítel podvádí s mladinkou kolegyní, zhroutí se jí celý svět. Ale stejně jako je naštvaná na něj, je naštvaná i na sebe – jak si jen mohla nevšimnout, že žije po boku takového sobce? Potupená Claire si tedy sbalí kufry a zamíří na turistický ranč do Colorado Springs, kde se chce ucházet o místo šéfkuchařky, doufajíc, že jí klid venkovského prostředí pomůže získat ztracenou životní rovnováhu. Jenomže když poprvé uvidí svého nového šéfa Cola, podlomí se jí kolena – tohle je rozhodně ten nejpřitažlivější muž, jakého kdy poznala. A i když jí rozum radí, aby si od něj držela co největší odstup – vždyť přesně takový krasavec ji připravil o všechny ideály –, vrhne se Claire do náruživého milostného vztahu. Netrvá to však dlouho a minulost se jí opět krutě připomene…

Stáhnout Láska na druhý pokus knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Láska na druhý pokus je 360 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Láska na druhý pokus kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Láska na druhý pokus z M. J. Summers – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Láska na druhý pokus z M. J. Summers.

Populární vyhledávání: Láska na druhý pokus pdf, stáhnout Láska na druhý pokus pdf, stáhnout Láska na druhý pokus knihu pdf, Láska na druhý pokus kniha ve formátu pdf, zdarma Láska na druhý pokus kniha ke stažení, zdarma Láska na druhý pokus ebook ve formátu pdf, Láska na druhý pokus knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Láska na druhý pokus pdf? Jak mohu stáhnout Láska na druhý pokus kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Láska na druhý pokus zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Láska na druhý pokus? stáhnout Láska na druhý pokus epub, stáhnout Láska na druhý pokus ebook epub, Láska na druhý pokus e-kniha ve formátu epub, zdarma Láska na druhý pokus ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Láska na druhý pokus epub? Jak stáhnout knihu Láska na druhý pokus ve formátu epub? Láska na druhý pokus mobi, stáhnout Láska na druhý pokus mobi, stáhnout Láska na druhý pokus e-kniha mobi, Láska na druhý pokus kniha ve formátu mobi, zdarma Láska na druhý pokus ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Láska na druhý pokus mobi? Jak mohu stáhnout knihu Láska na druhý pokus v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Láska na druhý pokus z M. J. Summers zdarma? Jak stáhnout Láska na druhý pokus z M. J. Summers e-knihu zdarma?

Leave a Reply