Šlechtična

Šlechtična

Šlechtična stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Šlechtična z Jean-Claude van Rijckeghem

 • Název knihy: Šlechtična
 • Autor knihy: Jean-Claude van Rijckeghem
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7553-149-0
 • EAN: 9788075531490
 • Dostupné soubory: slechticna-319886.pdf, slechticna-319886.epub, slechticna-319886.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Šlechtična v dolní části stránky

Shrnutí knihy Šlechtična z Jean-Claude van Rijckeghem

Margaretě je 14 let, vyrůstá bez matky a má se vdávat. Její otec, hrabě flanderský, toužil po synovi, který by po jeho boku táhl do boje. Jenže dědic a následník tu není, a tak se trumfem ve hře o moc mezi Francií a Anglií stává jeho dcera. Margareta však není dítě, které by se poslušně nechalo vést po předem vytyčené cestě. Ve škole se dozvěděla, že Země je možná kulatá. Odmítá nosit korzet, na koni jezdí bez sedla, šermuje lépe než otec a k jejím oblíbeným zábavám patří šmírování otce na záletech a sledování poprav na náměstí. Její vzpoura proti otci i společenským konvencím vyvrcholí, když odmítne uzavřít politický sňatek z rozumu…

Geniální spojení romanticko-dobrodružného příběhu z poloviny čtrnáctého století a informací, které jste v učebnicích dějepisu vždycky postrádali!

Stáhnout Šlechtična knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Šlechtična je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Šlechtična kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Šlechtična z Jean-Claude van Rijckeghem – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Šlechtična z Jean-Claude van Rijckeghem.

Populární vyhledávání: Šlechtična pdf, stáhnout Šlechtična pdf, stáhnout Šlechtična knihu pdf, Šlechtična kniha ve formátu pdf, zdarma Šlechtična kniha ke stažení, zdarma Šlechtična ebook ve formátu pdf, Šlechtična knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Šlechtična pdf? Jak mohu stáhnout Šlechtična kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Šlechtična zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Šlechtična? stáhnout Šlechtična epub, stáhnout Šlechtična ebook epub, Šlechtična e-kniha ve formátu epub, zdarma Šlechtična ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Šlechtična epub? Jak stáhnout knihu Šlechtična ve formátu epub? Šlechtična mobi, stáhnout Šlechtična mobi, stáhnout Šlechtična e-kniha mobi, Šlechtična kniha ve formátu mobi, zdarma Šlechtična ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Šlechtična mobi? Jak mohu stáhnout knihu Šlechtična v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Šlechtična z Jean-Claude van Rijckeghem zdarma? Jak stáhnout Šlechtična z Jean-Claude van Rijckeghem e-knihu zdarma?

Leave a Reply