Ledová past

Ledová past

Ledová past stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ledová past z Kitty Sewell

 • Název knihy: Ledová past
 • Autor knihy: Kitty Sewell
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2008
 • Počet stránek: 384
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-249-1069-7
 • EAN: 9788024910697
 • Dostupné soubory: ledova-past-89276.pdf, ledova-past-89276.epub, ledova-past-89276.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ledová past v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ledová past z Kitty Sewell

Život waleského chirurga Dafydda Woodruffa se ocitne v troskách ve chvíli, kdy obdrží dopis se zprávou, že v odlehlém kanadském městečku zanechal před patnácti lety
kromě své minulosti také tehdy ještě nenarozená dvojčata. Dafydd ví, že nemůže být otcem dětí, ale testy DNA jeho tvrzení vyvracejí. V sázce je jeho manželství i kariéra.
Rozhodne se tedy odcestovat na mrazivý sever Kanady a pochopit nemožné: Proč ho někdo nenávidí natolik, aby mu chtěl zničit život, a jak mohl zplodit potomky se ženou, s
níž nikdy nespal? A jak už to bývá, v průběhu pátrání nachází odpovědi i na otázky, které ho nikdy nenapadlo si položit.

Stáhnout Ledová past knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ledová past je 384 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ledová past kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ledová past z Kitty Sewell – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ledová past z Kitty Sewell.

Populární vyhledávání: Ledová past pdf, stáhnout Ledová past pdf, stáhnout Ledová past knihu pdf, Ledová past kniha ve formátu pdf, zdarma Ledová past kniha ke stažení, zdarma Ledová past ebook ve formátu pdf, Ledová past knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ledová past pdf? Jak mohu stáhnout Ledová past kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ledová past zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ledová past? stáhnout Ledová past epub, stáhnout Ledová past ebook epub, Ledová past e-kniha ve formátu epub, zdarma Ledová past ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ledová past epub? Jak stáhnout knihu Ledová past ve formátu epub? Ledová past mobi, stáhnout Ledová past mobi, stáhnout Ledová past e-kniha mobi, Ledová past kniha ve formátu mobi, zdarma Ledová past ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ledová past mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ledová past v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ledová past z Kitty Sewell zdarma? Jak stáhnout Ledová past z Kitty Sewell e-knihu zdarma?

Leave a Reply