Len to nikomu nepovedz

Len to nikomu nepovedz

Len to nikomu nepovedz stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Len to nikomu nepovedz z Miroslava Varáčková

 • Název knihy: Len to nikomu nepovedz
 • Autor knihy: Miroslava Varáčková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 264
 • Žánrové knihy: Beletrie nad 9 let
 • ISBN: 978-80-556-1417-5
 • EAN: 9788055614175
 • Dostupné soubory: len-to-nikomu-nepovedz-316030.pdf, len-to-nikomu-nepovedz-316030.epub, len-to-nikomu-nepovedz-316030.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Len to nikomu nepovedz v dolní části stránky

Shrnutí knihy Len to nikomu nepovedz z Miroslava Varáčková

Slová sú niekedy nebezpečnejšie než päste…
Ivo má dvadsať a život pred sebou. Mladšia sestra Eva je jeho jediná slabosť, pre ktorú bez okolkov vytiahne do boja. Sedemnásťročná Eva je bratov pravý opak. Odkedy je terčom posmechu medzi spolužiakmi, snaží sa byť neviditeľná. No s jazvou na tvári a stigmou rodinnej tragédie sa uniká pred spolužiakmi len ťažko. Keď nevinné žartíky prerastú v priamočiaru tyraniu, Eva nachádza jedinú radosť zo života už len pri tanci. A tam jej osud uštedrí poslednú a najtvrdšiu ranu menom láska.
Aj vo svojej jedenástej knihe dokazuje Miroslava Varáčková, že patrí medzi špičku slovenských autoriek pre tínedžerov. S nehou a porozumením píše o šikane, o pocitoch osamelosti v rozpadnutých rodinách a o priateľstvách tínedžerov, ktoré pre nich v ťažkých chvíľach znamenajú všetko.

Stáhnout Len to nikomu nepovedz knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Len to nikomu nepovedz je 264 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Len to nikomu nepovedz kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Len to nikomu nepovedz z Miroslava Varáčková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Len to nikomu nepovedz z Miroslava Varáčková.

Populární vyhledávání: Len to nikomu nepovedz pdf, stáhnout Len to nikomu nepovedz pdf, stáhnout Len to nikomu nepovedz knihu pdf, Len to nikomu nepovedz kniha ve formátu pdf, zdarma Len to nikomu nepovedz kniha ke stažení, zdarma Len to nikomu nepovedz ebook ve formátu pdf, Len to nikomu nepovedz knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Len to nikomu nepovedz pdf? Jak mohu stáhnout Len to nikomu nepovedz kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Len to nikomu nepovedz zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Len to nikomu nepovedz? stáhnout Len to nikomu nepovedz epub, stáhnout Len to nikomu nepovedz ebook epub, Len to nikomu nepovedz e-kniha ve formátu epub, zdarma Len to nikomu nepovedz ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Len to nikomu nepovedz epub? Jak stáhnout knihu Len to nikomu nepovedz ve formátu epub? Len to nikomu nepovedz mobi, stáhnout Len to nikomu nepovedz mobi, stáhnout Len to nikomu nepovedz e-kniha mobi, Len to nikomu nepovedz kniha ve formátu mobi, zdarma Len to nikomu nepovedz ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Len to nikomu nepovedz mobi? Jak mohu stáhnout knihu Len to nikomu nepovedz v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Len to nikomu nepovedz z Miroslava Varáčková zdarma? Jak stáhnout Len to nikomu nepovedz z Miroslava Varáčková e-knihu zdarma?

Leave a Reply