Lenoch

Lenoch

Lenoch stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Lenoch z Gordon Korman

 • Název knihy: Lenoch
 • Autor knihy: Gordon Korman
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-269-0582-0
 • EAN: 9788026905820
 • Dostupné soubory: lenoch-313281.pdf, lenoch-313281.epub, lenoch-313281.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Lenoch v dolní části stránky

Shrnutí knihy Lenoch z Gordon Korman

Cameron Boxer dovedl svůj takzvaný životní styl do dokonalosti: ve škole prolézá s odřenýma ušima a veškerý svůj volný čas tráví hraním videoher ve speciálně upravené suterénní místnosti. To všechno mu hladce prochází až do okamžiku, kdy kvůli svému koníčku málem způsobí doma požár.
Je třeba napravit vzniklé škody – proto Cameron se svými dvěma věrnými kamarády „založí“ smyšlený školní klub, takže se navenek zdá, že koná dobré skutky, místo aby se ulejval. Geniální! Až na to, že některé děti si myslí, že klub opravdu existuje – a Cameron je jeho předseda.
Než se Cameron naděje, pomáhá, kde se dá, a účastní se velké akce na záchranu bobra Elvise před jistým vyhynutím. Přitom získá řadu přátel, ale i několik velmi vlivných nepřátel. Kluk, který se vždycky snažil být nenápadný a do ničeho se nepletl, je naráz středem všeobecné pozornosti… a aby v tomhle kole zvítězil, bude muset zapojit všechny svoje povalečské schopnosti.

Stáhnout Lenoch knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Lenoch je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Lenoch kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Lenoch z Gordon Korman – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Lenoch z Gordon Korman.

Populární vyhledávání: Lenoch pdf, stáhnout Lenoch pdf, stáhnout Lenoch knihu pdf, Lenoch kniha ve formátu pdf, zdarma Lenoch kniha ke stažení, zdarma Lenoch ebook ve formátu pdf, Lenoch knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Lenoch pdf? Jak mohu stáhnout Lenoch kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Lenoch zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Lenoch? stáhnout Lenoch epub, stáhnout Lenoch ebook epub, Lenoch e-kniha ve formátu epub, zdarma Lenoch ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Lenoch epub? Jak stáhnout knihu Lenoch ve formátu epub? Lenoch mobi, stáhnout Lenoch mobi, stáhnout Lenoch e-kniha mobi, Lenoch kniha ve formátu mobi, zdarma Lenoch ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Lenoch mobi? Jak mohu stáhnout knihu Lenoch v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Lenoch z Gordon Korman zdarma? Jak stáhnout Lenoch z Gordon Korman e-knihu zdarma?

Leave a Reply