Letní dny bez konce

Letní dny bez konce

Letní dny bez konce stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Letní dny bez konce z Milan Hloušek

 • Název knihy: Letní dny bez konce
 • Autor knihy: Milan Hloušek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 268
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-88104-21-6
 • EAN: 9788088104216
 • Dostupné soubory: letni-dny-bez-konce-317264.pdf, letni-dny-bez-konce-317264.epub, letni-dny-bez-konce-317264.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Letní dny bez konce v dolní části stránky

Shrnutí knihy Letní dny bez konce z Milan Hloušek

Co mají společného Barcelona, Varšava a Kraslice? Zdánlivě nic, avšak ve žhavém a místy i mrazivém románu „Letní dny bez konce“ je spojuje napínavý příběh, který se mohl odehrát tisíce kilometrů daleko, ale klidně i ve Vaší ulici.
Autor jde záměrně proti proudu obvyklého vyprávění a svým originálním stylem se tak odlišuje od většiny žánrové produkce. Čtenáře vplétá do tajemného osudu malého děvčátka z horského městečka, které se svojí matkou trpí pod útlakem sadistického tyrana. Jejich trápení by možná zůstalo navždy skryté, nebýt starého muže ze sousedství, jenž začíná tušit, že se za zdmi jejich domu odehrává cosi hrůzostrašného. Ačkoli sám prožívá bol z rozpadu rodiny zapříčiněného tragickou smrtí dcery, rozhodne se k činu, k němuž těžce sbírá odvahu. To je však pouze jeden díl skládačky životního dramatu, který autor svým netradičním vypravěčským stylem přináší. Zajímavě pojatá je i ústřední postava mladého novináře Michala, jenž neplatí za klasického románového hrdinu. Životem je spíše postrkován, než aby se mu sám vzepřel. Z letargie ho vytrhne teprve až dovolená ve Španělsku, kde se potkává s nymfami, které ho vrhnou do víru neočekávaných zvratů a vychýlí jeho osudovou křivku.

Milan Hloušek se narodil v roce 1978 v Kraslicích. Devět let pracoval jako žurnalista a stál u založení Českého novinářského klubu. V letech 2011 až 2013 získal mezinárodní ocenění v novinářských soutěžích Visegrad Local Press Awards a PL-CZ Local Press Awards. Je spoluautorem publikace „S komiksem o domácím násilí a stalkingu.“ V současné době působí v neziskovém sektoru.

Stáhnout Letní dny bez konce knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Letní dny bez konce je 268 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Letní dny bez konce kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Letní dny bez konce z Milan Hloušek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Letní dny bez konce z Milan Hloušek.

Populární vyhledávání: Letní dny bez konce pdf, stáhnout Letní dny bez konce pdf, stáhnout Letní dny bez konce knihu pdf, Letní dny bez konce kniha ve formátu pdf, zdarma Letní dny bez konce kniha ke stažení, zdarma Letní dny bez konce ebook ve formátu pdf, Letní dny bez konce knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Letní dny bez konce pdf? Jak mohu stáhnout Letní dny bez konce kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Letní dny bez konce zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Letní dny bez konce? stáhnout Letní dny bez konce epub, stáhnout Letní dny bez konce ebook epub, Letní dny bez konce e-kniha ve formátu epub, zdarma Letní dny bez konce ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Letní dny bez konce epub? Jak stáhnout knihu Letní dny bez konce ve formátu epub? Letní dny bez konce mobi, stáhnout Letní dny bez konce mobi, stáhnout Letní dny bez konce e-kniha mobi, Letní dny bez konce kniha ve formátu mobi, zdarma Letní dny bez konce ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Letní dny bez konce mobi? Jak mohu stáhnout knihu Letní dny bez konce v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Letní dny bez konce z Milan Hloušek zdarma? Jak stáhnout Letní dny bez konce z Milan Hloušek e-knihu zdarma?

Leave a Reply