Letní host

Letní host

Letní host stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Letní host z Alison Anderson

 • Název knihy: Letní host
 • Autor knihy: Alison Anderson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7359-513-5
 • EAN: 9788073595135
 • Dostupné soubory: letni-host-315829.pdf, letni-host-315829.epub, letni-host-315829.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Letní host v dolní části stránky

Shrnutí knihy Letní host z Alison Anderson

BELETRIZOVANÝ ŽIVOTOPISAnton Pavlovič Čechov a nevidomá lékařka Zina… Příběh o lásce, síle fantazie a ztraceném rukopisuBěhem horkého léta 1888 přijíždí rodina Čechovova strávit léto do svěží krajiny východní Ukrajiny. V sídle rodiny Lintvarjovovy se setkává mladý Anton Pavlovič s lékařkou Zinaidou. Ta vinou nemoci nedávno oslepla, přestěhovala se sem a začala si psát deník, aby uchovala vzpomínky na dřívější život. Mezi mladými lidmi začne postupně klíčit mimořádné pouto.O více než sto let později se nečekaný objev onoho deníku stane pro Káťu Kendallovou poslední šancí na záchranu jejího londýnského nakladatelství. Zinaidino líčení nadaného mladíka nabízí hluboký vhled do života literární legendy, jakou Čechov bezesporu je, ale vyvolává i vzrušující otázku: Skutečně napsal Čechov v době jejich přátelství román, který pak zmizel?Odpověď může změnit historii a nalezení rukopisu je výzvou pro Anu Hardingovou, překladatelku Kátina nakladatelství. Ana je stravována touhou najít ztracený román. A jak se noří hlouběji do proudu dohadů, zjišťuje, že rukopis není jediným tajemstvím skrytým na stránkách deníku.Životopisný román Letní host je inspirován skutečným přátelstvím mezi Čechovem a rodinou Lintvarjovovou. Příběh staví most přes dvě staletí, přes životy tří žen spojené objevem jednoho deníku… Zkoumá sílu umění, stejně jako složitost lásky a přátelství, a vdechne život dávno zmizelému světu.

Stáhnout Letní host knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Letní host je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Letní host kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Letní host z Alison Anderson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Letní host z Alison Anderson.

Populární vyhledávání: Letní host pdf, stáhnout Letní host pdf, stáhnout Letní host knihu pdf, Letní host kniha ve formátu pdf, zdarma Letní host kniha ke stažení, zdarma Letní host ebook ve formátu pdf, Letní host knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Letní host pdf? Jak mohu stáhnout Letní host kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Letní host zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Letní host? stáhnout Letní host epub, stáhnout Letní host ebook epub, Letní host e-kniha ve formátu epub, zdarma Letní host ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Letní host epub? Jak stáhnout knihu Letní host ve formátu epub? Letní host mobi, stáhnout Letní host mobi, stáhnout Letní host e-kniha mobi, Letní host kniha ve formátu mobi, zdarma Letní host ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Letní host mobi? Jak mohu stáhnout knihu Letní host v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Letní host z Alison Anderson zdarma? Jak stáhnout Letní host z Alison Anderson e-knihu zdarma?

Leave a Reply