Léto s Afroditou

Léto s Afroditou

Léto s Afroditou stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Léto s Afroditou z Kim Green

 • Název knihy: Léto s Afroditou
 • Autor knihy: Kim Green
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 440
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-88250-00-5
 • EAN: 9788088250005
 • Dostupné soubory: leto-s-afroditou-334795.pdf, leto-s-afroditou-334795.epub, leto-s-afroditou-334795.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Léto s Afroditou v dolní části stránky

Shrnutí knihy Léto s Afroditou z Kim Green

Čtyři generačně odlišné ženy z různých koutů světa, které se neznají a mají jedno společné: každá má problém se svými blízkými. Nezávisle na sobě ho řeší prázdninovým dobrodružstvím na řeckém ostrově Korfu. Chytře a vtipně napsaný příběh s překvapivým rozuzlením, který se čte jedním dechem. Knižní novinka Kim Greenové Léto s Afroditou je skvělé prázdninové čtení co nejen pobaví, ale také kniha, která otevírá ženám oči v tom, co je pro opravdu důležité. Léto s Afroditou s výmluvným podtitulem „čtyři ženy, slunce, pláž a splněné sny“ potěší i fanoušky úspěšného amerického seriálu Sex ve městě, kterému se svým stylem podobá.

Zhroucená návrhářka interiérů ze San Franciska, Australanka, kterou podvádí manžel, ztřeštěná hispánka a neúspěšná spisovatelka z Londýna. Každá z nich chce utéct od problémů a hodit alespoň na čas za hlavu manželskou krizi, napjaté rodinné vztahy či problémy v práci. A tak vyráží nezávisle na sobě na slunné prázdniny – pomoci má ostrov Korfu. Zdánlivá náhoda spojí ale všechny čtyři ženy dohromady. A spolu zažívají velkolepou dobrodružnou jízdu. Každá z nich věří a doufá, že z jejich trápení jim pomůže jižanské slunce, sklenka sambuky nebo opálení pohlední Řekové. Jak najdou to, co chtějí a čeho všeho se musí vzdát, aby dostaly to, po čem nejen touží, ale co opravdu potřebují?

Víte, že… ?

… Korfu, kde se příběh Léto s Afroditou odehrává, bylo oblíbeným sídlem aristokracie? Na ostrově měla svůj zámek Achilleion rakouská císařovna a česká královna Alžběta Bavorská zvaná Sissi. Dodnes jsou budova i překrásná zahrada v perfektním stavu otevřeny veřejnosti. A prvních 8 let života zde strávil Princ Philip

… Afrodita, řecká bohyně lásky a sexuality, plodnosti a krásy byla manželkou Héfaista, avšak otci jejích synů a dcer byli bohové ze sousedství – Arés, Hermés, Poseidón a Dionýsos.

Stáhnout Léto s Afroditou knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Léto s Afroditou je 440 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Léto s Afroditou kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Léto s Afroditou z Kim Green – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Léto s Afroditou z Kim Green.

Populární vyhledávání: Léto s Afroditou pdf, stáhnout Léto s Afroditou pdf, stáhnout Léto s Afroditou knihu pdf, Léto s Afroditou kniha ve formátu pdf, zdarma Léto s Afroditou kniha ke stažení, zdarma Léto s Afroditou ebook ve formátu pdf, Léto s Afroditou knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Léto s Afroditou pdf? Jak mohu stáhnout Léto s Afroditou kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Léto s Afroditou zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Léto s Afroditou? stáhnout Léto s Afroditou epub, stáhnout Léto s Afroditou ebook epub, Léto s Afroditou e-kniha ve formátu epub, zdarma Léto s Afroditou ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Léto s Afroditou epub? Jak stáhnout knihu Léto s Afroditou ve formátu epub? Léto s Afroditou mobi, stáhnout Léto s Afroditou mobi, stáhnout Léto s Afroditou e-kniha mobi, Léto s Afroditou kniha ve formátu mobi, zdarma Léto s Afroditou ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Léto s Afroditou mobi? Jak mohu stáhnout knihu Léto s Afroditou v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Léto s Afroditou z Kim Green zdarma? Jak stáhnout Léto s Afroditou z Kim Green e-knihu zdarma?

Leave a Reply