Lišák Ferina

Lišák Ferina

Lišák Ferina stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Lišák Ferina z Simona Petrová

 • Název knihy: Lišák Ferina
 • Autor knihy: Simona Petrová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 144
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-7243-951-5
 • EAN: 9788072439515
 • Dostupné soubory: lisak-ferina-316289.pdf, lisak-ferina-316289.epub, lisak-ferina-316289.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Lišák Ferina v dolní části stránky

Shrnutí knihy Lišák Ferina z Simona Petrová

V Černém lese v doupěti ve skále Kamenné srdce žije lišák Ferina, slavný detektiv, na kterého se obracejí všechna zvířátka. Tatínkovi medvědovi a mamince medvědici pomůže najít ztracenou medvědí holčičku, sedlákovi z blízkého statku krávu, která se zatoulala do lesa. Ale sám by si Ferina vždy nedokázal poradit, a tak mu také spousta lesních zvířátek pomáhá. A nejen ona. Do detektivního pátrání se často zapojí i lesní strašidlo hejkal. Pohádkový příběh seznámí děti se zvířátky a ptáky, kteří žijí v lese, u potoka i u rybníků.
Pohádku vyzdobila ilustracemi Zdeňka Študlarová.

Stáhnout Lišák Ferina knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Lišák Ferina je 144 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Lišák Ferina kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Lišák Ferina z Simona Petrová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Lišák Ferina z Simona Petrová.

Populární vyhledávání: Lišák Ferina pdf, stáhnout Lišák Ferina pdf, stáhnout Lišák Ferina knihu pdf, Lišák Ferina kniha ve formátu pdf, zdarma Lišák Ferina kniha ke stažení, zdarma Lišák Ferina ebook ve formátu pdf, Lišák Ferina knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Lišák Ferina pdf? Jak mohu stáhnout Lišák Ferina kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Lišák Ferina zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Lišák Ferina? stáhnout Lišák Ferina epub, stáhnout Lišák Ferina ebook epub, Lišák Ferina e-kniha ve formátu epub, zdarma Lišák Ferina ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Lišák Ferina epub? Jak stáhnout knihu Lišák Ferina ve formátu epub? Lišák Ferina mobi, stáhnout Lišák Ferina mobi, stáhnout Lišák Ferina e-kniha mobi, Lišák Ferina kniha ve formátu mobi, zdarma Lišák Ferina ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Lišák Ferina mobi? Jak mohu stáhnout knihu Lišák Ferina v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Lišák Ferina z Simona Petrová zdarma? Jak stáhnout Lišák Ferina z Simona Petrová e-knihu zdarma?

Leave a Reply