Líbáš jako Bůh i ďábel

Líbáš jako Bůh i ďábel

Líbáš jako Bůh i ďábel stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Líbáš jako Bůh i ďábel z Marie Poledňáková

 • Název knihy: Líbáš jako Bůh i ďábel
 • Autor knihy: Marie Poledňáková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 520
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-242-5126-4
 • EAN: 9788024251264
 • Dostupné soubory: libas-jako-buh-i-dabel-267645.pdf, libas-jako-buh-i-dabel-267645.epub, libas-jako-buh-i-dabel-267645.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Líbáš jako Bůh i ďábel v dolní části stránky

Shrnutí knihy Líbáš jako Bůh i ďábel z Marie Poledňáková

V knize Líbáš jako Bůh líčí autorka Marie Poledňáková s humorem a laskavou ironií osudy sympatické profesorky francouzštiny Heleny. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem Karlem je přinejmenším problematické a nečekaný romantický vztah k lékaři Františkovi, započatý za vskutku dramatických okolností, komplikují problémy členů Heleniny rozvětvené rodiny i Františkova rázná manželka Bohunka. V druhém díle Líbáš jako ďábel se zamilovaný pár tajně vydává na dovolenou do vzdáleného Maroka, ale ani zde jim není dopřáno vytoužené soukromí. Zato o humorné situace a nečekané zvraty není nouze…
Stejnojmenné filmové komedie, které Marii Poledňákovou inspirovaly k vytvoření bestsellerově úspěšných románů, zabodovaly také u diváků. Oba filmy v letech 2009 a 2012 vyhrály Českého lva za divácky nejúspěšnější filmy roku a získaly také hlavní ceny na festivalu české filmové a televizní komedie.

Stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Líbáš jako Bůh i ďábel je 520 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Líbáš jako Bůh i ďábel kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Líbáš jako Bůh i ďábel z Marie Poledňáková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Líbáš jako Bůh i ďábel z Marie Poledňáková.

Populární vyhledávání: Líbáš jako Bůh i ďábel pdf, stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel pdf, stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel knihu pdf, Líbáš jako Bůh i ďábel kniha ve formátu pdf, zdarma Líbáš jako Bůh i ďábel kniha ke stažení, zdarma Líbáš jako Bůh i ďábel ebook ve formátu pdf, Líbáš jako Bůh i ďábel knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel pdf? Jak mohu stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Líbáš jako Bůh i ďábel? stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel epub, stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel ebook epub, Líbáš jako Bůh i ďábel e-kniha ve formátu epub, zdarma Líbáš jako Bůh i ďábel ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Líbáš jako Bůh i ďábel epub? Jak stáhnout knihu Líbáš jako Bůh i ďábel ve formátu epub? Líbáš jako Bůh i ďábel mobi, stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel mobi, stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel e-kniha mobi, Líbáš jako Bůh i ďábel kniha ve formátu mobi, zdarma Líbáš jako Bůh i ďábel ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Líbáš jako Bůh i ďábel mobi? Jak mohu stáhnout knihu Líbáš jako Bůh i ďábel v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel z Marie Poledňáková zdarma? Jak stáhnout Líbáš jako Bůh i ďábel z Marie Poledňáková e-knihu zdarma?

Leave a Reply