Lidové písně z Podještědí

Lidové písně z Podještědí

Lidové písně z Podještědí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Lidové písně z Podještědí z Václav Havel

 • Název knihy: Lidové písně z Podještědí
 • Autor knihy: Václav Havel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 348
 • Žánrové knihy: Hudba, hudebniny, noty
 • ISBN: 978-80-7428-301-7
 • EAN: 9788074283017
 • Dostupné soubory: lidove-pisne-z-podjestedi-313016.pdf, lidove-pisne-z-podjestedi-313016.epub, lidove-pisne-z-podjestedi-313016.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Lidové písně z Podještědí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Lidové písně z Podještědí z Václav Havel

Unikátní sbírku 310 českých lidových písní, zaznamenaných učitelem Václavem Havlem v okolí Českého Dubu v roce 1910, lze z hlediska významu pro poznání severočeského folkloru srovnat s písňovými sběry Josefa Štefana Kubína nebo Pavla Krejčího. Přesto se však za autorova života nedočkala vydání a v kompletním rozsahu vychází poprvé až dnes, doplněná o zasvěcenou studii folkloristy Adama Votruby. Tento neocenitelný pramenný materiál jistě osloví svébytnou poetikou hudby i slova nejen folkloristy a muzikology, ale i laické hudebníky, folklorní soubory a další zájemce o tradice a historii Podještědí, a to tím spíš, že žádná rozsáhlejší sbírka podještědských písní dosud nevyšla.

Stáhnout Lidové písně z Podještědí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Lidové písně z Podještědí je 348 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Lidové písně z Podještědí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Lidové písně z Podještědí z Václav Havel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Lidové písně z Podještědí z Václav Havel.

Populární vyhledávání: Lidové písně z Podještědí pdf, stáhnout Lidové písně z Podještědí pdf, stáhnout Lidové písně z Podještědí knihu pdf, Lidové písně z Podještědí kniha ve formátu pdf, zdarma Lidové písně z Podještědí kniha ke stažení, zdarma Lidové písně z Podještědí ebook ve formátu pdf, Lidové písně z Podještědí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Lidové písně z Podještědí pdf? Jak mohu stáhnout Lidové písně z Podještědí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Lidové písně z Podještědí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Lidové písně z Podještědí? stáhnout Lidové písně z Podještědí epub, stáhnout Lidové písně z Podještědí ebook epub, Lidové písně z Podještědí e-kniha ve formátu epub, zdarma Lidové písně z Podještědí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Lidové písně z Podještědí epub? Jak stáhnout knihu Lidové písně z Podještědí ve formátu epub? Lidové písně z Podještědí mobi, stáhnout Lidové písně z Podještědí mobi, stáhnout Lidové písně z Podještědí e-kniha mobi, Lidové písně z Podještědí kniha ve formátu mobi, zdarma Lidové písně z Podještědí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Lidové písně z Podještědí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Lidové písně z Podještědí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Lidové písně z Podještědí z Václav Havel zdarma? Jak stáhnout Lidové písně z Podještědí z Václav Havel e-knihu zdarma?

Leave a Reply