Lízing v praxi

Lízing v praxi

Lízing v praxi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Lízing v praxi z Michaela Barčáková

 • Název knihy: Lízing v praxi
 • Autor knihy: Michaela Barčáková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 136
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-8078-666-3
 • EAN: 9788080786663
 • Dostupné soubory: lizing-v-praxi-347106.pdf, lizing-v-praxi-347106.epub, lizing-v-praxi-347106.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Lízing v praxi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Lízing v praxi z Michaela Barčáková

Publikácia poskytuje komplexne spracovanú problematiku prenájmu (lízingu) v podmienkach SR v účtovníctve nájomcu i prenajímateľa, účtujúcich v sústave podvojného účtovníctva. Pojem prenájom (lízing) je vymedzený z právneho, účtovného i daňového hľadiska, doplnený o pohľad IFRS. Pre lepšie pochopenie rozdielov medzi operatívnym a finančným prenájmom je v publikácii uvedené účtovné zobrazenie obidvoch typov prenájmov na praktickom príklade s rovnakými vstupnými údajmi a ich porovnanie. Komplexne je spracovaný lízingový obchod pri obstaraní automobilu formou finančného prenájmu od uzavretia zmluvy a potrebných dokladov cez účtovné zobrazenie obstarania predmetu prenájmu (lízingu), jednotlivých splátok počas roka až po časové rozlíšenie na konci účtovného obdobia a výpočet krátkodobej a dlhodobej časti záväzku/pohľadávky na účely vykazovania z pohľadu nájomcu i prenajímateľa. Uvedené sú výpočty účtovných i daňových odpisov a ich vplyv na základ dane z príjmov i na odloženú daň z príjmov. Čitateľ nájde v publikácii aj problematiku predčasného ukončenia finančného prenájmu (z dôvodu postúpenia lizingovej zmluvy na nového nájomcu, totálnej škody alebo insolventnosti nájomcu), riešenú z účtovného i daňového hľadiska.

Stáhnout Lízing v praxi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Lízing v praxi je 136 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Lízing v praxi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Lízing v praxi z Michaela Barčáková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Lízing v praxi z Michaela Barčáková.

Populární vyhledávání: Lízing v praxi pdf, stáhnout Lízing v praxi pdf, stáhnout Lízing v praxi knihu pdf, Lízing v praxi kniha ve formátu pdf, zdarma Lízing v praxi kniha ke stažení, zdarma Lízing v praxi ebook ve formátu pdf, Lízing v praxi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Lízing v praxi pdf? Jak mohu stáhnout Lízing v praxi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Lízing v praxi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Lízing v praxi? stáhnout Lízing v praxi epub, stáhnout Lízing v praxi ebook epub, Lízing v praxi e-kniha ve formátu epub, zdarma Lízing v praxi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Lízing v praxi epub? Jak stáhnout knihu Lízing v praxi ve formátu epub? Lízing v praxi mobi, stáhnout Lízing v praxi mobi, stáhnout Lízing v praxi e-kniha mobi, Lízing v praxi kniha ve formátu mobi, zdarma Lízing v praxi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Lízing v praxi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Lízing v praxi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Lízing v praxi z Michaela Barčáková zdarma? Jak stáhnout Lízing v praxi z Michaela Barčáková e-knihu zdarma?

Leave a Reply