Louskáček a Myší král

Louskáček a Myší král

Louskáček a Myší král stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Louskáček a Myší král z Ernst Theodor Amadeus Hoffmann

 • Název knihy: Louskáček a Myší král
 • Autor knihy: Ernst Theodor Amadeus Hoffmann
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 96
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-242-3803-6
 • EAN: 9788024238036
 • Dostupné soubory: louskacek-a-mysi-kral-d0155977-164238.pdf, louskacek-a-mysi-kral-d0155977-164238.epub, louskacek-a-mysi-kral-d0155977-164238.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Louskáček a Myší král v dolní části stránky

Shrnutí knihy Louskáček a Myší král z Ernst Theodor Amadeus Hoffmann

Překrásně ilustrovaný klasický příběh od slavného německého autora fantastických vyprávění.
Holčička Marie objeví pod vánočním stromkem dřevěného panáčka – louskáček. Její zlobivý bratr s ním začne louskat ořechy tak silně, až ho poškodí. Louskáček je uložen do skříňky mezi husary na hraní. Marie pod stromkem usne, a když se probudí, zjistí, že v místnosti se strhla bitva – na jedná straně je Louskáček v čele husarů, na druhé zrádný, úskočný myší král. Je to sen, nebo čáry prazvláštního strýčka Drosselmeyera? Podaří se Louskáčkovi vysvobodit zakletou princeznu Pirlipat?

Stáhnout Louskáček a Myší král knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Louskáček a Myší král je 96 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Louskáček a Myší král kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Louskáček a Myší král z Ernst Theodor Amadeus Hoffmann – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Louskáček a Myší král z Ernst Theodor Amadeus Hoffmann.

Populární vyhledávání: Louskáček a Myší král pdf, stáhnout Louskáček a Myší král pdf, stáhnout Louskáček a Myší král knihu pdf, Louskáček a Myší král kniha ve formátu pdf, zdarma Louskáček a Myší král kniha ke stažení, zdarma Louskáček a Myší král ebook ve formátu pdf, Louskáček a Myší král knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Louskáček a Myší král pdf? Jak mohu stáhnout Louskáček a Myší král kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Louskáček a Myší král zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Louskáček a Myší král? stáhnout Louskáček a Myší král epub, stáhnout Louskáček a Myší král ebook epub, Louskáček a Myší král e-kniha ve formátu epub, zdarma Louskáček a Myší král ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Louskáček a Myší král epub? Jak stáhnout knihu Louskáček a Myší král ve formátu epub? Louskáček a Myší král mobi, stáhnout Louskáček a Myší král mobi, stáhnout Louskáček a Myší král e-kniha mobi, Louskáček a Myší král kniha ve formátu mobi, zdarma Louskáček a Myší král ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Louskáček a Myší král mobi? Jak mohu stáhnout knihu Louskáček a Myší král v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Louskáček a Myší král z Ernst Theodor Amadeus Hoffmann zdarma? Jak stáhnout Louskáček a Myší král z Ernst Theodor Amadeus Hoffmann e-knihu zdarma?

Leave a Reply