Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii

Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii

Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii z Jitka Kobrová

 • Název knihy: Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii
 • Autor knihy: Jitka Kobrová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 136
 • Žánrové knihy: Klasická medicína
 • ISBN: 978-80-271-0182-5
 • EAN: 9788027101825
 • Dostupné soubory: lymfotaping-347365.pdf, lymfotaping-347365.epub, lymfotaping-347365.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii v dolní části stránky

Shrnutí knihy Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii z Jitka Kobrová

Lymfotaping přináší žádaný a efektivní doplněk ke standardní léčbě otoků. Autoři se tentokrát specificky zaměřují na možnost ovlivnění lymfatického a s ním úzce souvisejícího kardiovaskulárního systému pomocí lymfotapu. Kniha nabízí rekapitulaci a rozšíření potřebných znalostí tejpování tak, aby čtenáři byli schopni plynule navázat aplikací lymfotapu.

Obsah se zabývá problematikou poúrazových a pooperačních otoků, ale také lymfedémy, včetně možnosti alternativních drenážních cest lymfotapem. Pozornost je věnována i ošetření jizev.

Kniha je primárně určena pro lymfoterapeuty z řad rehabilitačních lékařů, fyzioterapeutů, ergoterapeutů, zdravotních sester, masérů a jiných lékařských a nelékařských odborníků. Dále je vhodná pro studenty, a to zejména nelékařských bakalářských a magisterských oborů specializujících se na zdravotnictví.

Stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii je 136 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii z Jitka Kobrová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii z Jitka Kobrová.

Populární vyhledávání: Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii pdf, stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii pdf, stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii knihu pdf, Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii kniha ve formátu pdf, zdarma Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii kniha ke stažení, zdarma Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii ebook ve formátu pdf, Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii pdf? Jak mohu stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii? stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii epub, stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii ebook epub, Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii e-kniha ve formátu epub, zdarma Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii epub? Jak stáhnout knihu Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii ve formátu epub? Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii mobi, stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii mobi, stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii e-kniha mobi, Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii kniha ve formátu mobi, zdarma Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii mobi? Jak mohu stáhnout knihu Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii z Jitka Kobrová zdarma? Jak stáhnout Lymfotaping – Terapeutické využití tejpování v lymfologii z Jitka Kobrová e-knihu zdarma?

Leave a Reply