Malá cesta Terezie z Lisieux

Malá cesta Terezie z Lisieux

Malá cesta Terezie z Lisieux stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Malá cesta Terezie z Lisieux z Conrad de Meester

 • Název knihy: Malá cesta Terezie z Lisieux
 • Autor knihy: Conrad de Meester
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Astrologie a esoterika
 • ISBN: 978-80-7566-028-2
 • EAN: 9788075660282
 • Dostupné soubory: mala-cesta-terezie-z-lisieux-347297.pdf, mala-cesta-terezie-z-lisieux-347297.epub, mala-cesta-terezie-z-lisieux-347297.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Malá cesta Terezie z Lisieux v dolní části stránky

Shrnutí knihy Malá cesta Terezie z Lisieux z Conrad de Meester

Terezie prožila svůj dospělý život na několika metrech čtverečních, a přece se stala patronkou misií po celém světě. Její zrání k průzračné prostotě a důvěře nebylo jednoduché, prošla si mnohé duchovní krize a temnoty, a přitom je hlasatelkou Božího milosrdenství a naděje. Neudělala nic oslnivého, a přesto se její Autobiografické spisy staly jednou z nejčtenějších duchovních knih. Chtěla žít úplně ve skrytosti, a dnes ji milují a vzývají s prosbou o přímluvu miliony křesťanů. Žila jen necelých dvacet pět let, nedostalo se jí valného formálního vzdělání, ale pro Bohem vlitou moudrost byla prohlášena učitelkou církve.

De Meesterova studie (v originále Les Mains vides, „Prázdné ruce“) už dnes patří ke klasické duchovní literatuře. Autor ukazuje nejen duchovní zápasy a zrání světice, ale především jádro její spirituality, které spočívá v pokorné důvěře v Boží lásku a v touze na tuto lásku odpovídat, jakkoli nepatrným způsobem. Slovy kardinála Martiniho, její „malá cesta“ nás vrací k samé podstatě křesťanství.

Druhé, přepracované vydání vychází s citacemi z nového překladu autobiografických spisů (Příběh jedné duše, KNA 2016).

Stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Malá cesta Terezie z Lisieux je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Malá cesta Terezie z Lisieux kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Malá cesta Terezie z Lisieux z Conrad de Meester – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Malá cesta Terezie z Lisieux z Conrad de Meester.

Populární vyhledávání: Malá cesta Terezie z Lisieux pdf, stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux pdf, stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux knihu pdf, Malá cesta Terezie z Lisieux kniha ve formátu pdf, zdarma Malá cesta Terezie z Lisieux kniha ke stažení, zdarma Malá cesta Terezie z Lisieux ebook ve formátu pdf, Malá cesta Terezie z Lisieux knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux pdf? Jak mohu stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Malá cesta Terezie z Lisieux? stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux epub, stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux ebook epub, Malá cesta Terezie z Lisieux e-kniha ve formátu epub, zdarma Malá cesta Terezie z Lisieux ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Malá cesta Terezie z Lisieux epub? Jak stáhnout knihu Malá cesta Terezie z Lisieux ve formátu epub? Malá cesta Terezie z Lisieux mobi, stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux mobi, stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux e-kniha mobi, Malá cesta Terezie z Lisieux kniha ve formátu mobi, zdarma Malá cesta Terezie z Lisieux ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Malá cesta Terezie z Lisieux mobi? Jak mohu stáhnout knihu Malá cesta Terezie z Lisieux v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux z Conrad de Meester zdarma? Jak stáhnout Malá cesta Terezie z Lisieux z Conrad de Meester e-knihu zdarma?

Leave a Reply