Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot

Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot

Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot z Agatha Christie

 • Název knihy: Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot
 • Autor knihy: Agatha Christie
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-5073-1
 • EAN: 9788024250731
 • Dostupné soubory: male-sede-bunky-jak-to-vidi-poirot-261102.pdf, male-sede-bunky-jak-to-vidi-poirot-261102.epub, male-sede-bunky-jak-to-vidi-poirot-261102.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot v dolní části stránky

Shrnutí knihy Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot z Agatha Christie

„Řešení každé záhady leží v malých šedých buňkách mozku,“ tvrdí drobný mužíček s vejčitou hlavou, pečlivě pěstěným knírem a svérázným stylem oblékání i chování. Zároveň se však neostýchá dodat: „Jmenuji se Hercule Poirot a jsem asi nejlepší detektiv na světě.“ Je neskromný, puntičkářský, pedantský… a geniální. Lze se o tom přesvědčit jak ve více než 50 románových či povídkových příbězích, tak v této knize shrnující vše podstatné, co kdy Poirot prohlásil – mimo jiné o sobě, o jídle a pití, angličtině, ženách, myšlení zločince či o svém drahém příteli Hastingsovi. Sem tam humorné, často hluboké a vždy odvážné a odhalující – takové jsou Poirotovy výroky, které nám umožní nahlédnout do duše této postavy a zároveň se přesvědčit, kolik důvtipu, bystrosti a moudra do ní vložila její autorka Agatha Christie, od jejíhož narození uplynulo v roce 2015 už 125 let.

Stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot z Agatha Christie – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot z Agatha Christie.

Populární vyhledávání: Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot pdf, stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot pdf, stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot knihu pdf, Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot kniha ve formátu pdf, zdarma Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot kniha ke stažení, zdarma Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot ebook ve formátu pdf, Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot pdf? Jak mohu stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot? stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot epub, stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot ebook epub, Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot e-kniha ve formátu epub, zdarma Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot epub? Jak stáhnout knihu Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot ve formátu epub? Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot mobi, stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot mobi, stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot e-kniha mobi, Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot kniha ve formátu mobi, zdarma Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot mobi? Jak mohu stáhnout knihu Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot z Agatha Christie zdarma? Jak stáhnout Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot z Agatha Christie e-knihu zdarma?

Leave a Reply