Malé černé a devět žen

Malé černé a devět žen

Malé černé a devět žen stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Malé černé a devět žen z Jane L. Rosen

 • Název knihy: Malé černé a devět žen
 • Autor knihy: Jane L. Rosen
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-7359-521-0
 • EAN: 9788073595210
 • Dostupné soubory: male-cerne-a-devet-zen-324684.pdf, male-cerne-a-devet-zen-324684.epub, male-cerne-a-devet-zen-324684.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Malé černé a devět žen v dolní části stránky

Shrnutí knihy Malé černé a devět žen z Jane L. Rosen

Humorné, milé i tragikomické příběhy opětovaných i marných citů, šťastných náhod a vytoužených konců ve stylu filmu Láska nebeská

Oči nákupčích i módních kritiků kolem přehlídkového mola rozhodnou, že se z jedněch klasických černých koktejlek stanou šaty sezóny. A tyto „malé černé“ se vzápětí stávají i svědkem, a někdy příčinou, důležitých událostí v životě devíti žen, jejich partnerů a dalších postav.

Celou knihu rámuje příběh amerického snu devadesátiletého krejčího Morrise Siegela. Právě jeho poslední model, k němuž vytvořil střih před svým odchodem na odpočinek, je hitem sezóny. Malé černé od Maxe Hammera ovlivní život dívky, která je poprvé představila na přehlídce, padesátileté asistentce, jež téměř dvacet let zoufale miluje svého šéfa, stejně jako pacientce vnuka Morrise Siegela.

Zázemím děje je dámské oddělení newyorského obchodního domu Bloomingdale‘s, v němž se tyto šaty prodávají, půjčují anebo vyměňují, a ovlivňují tak osudy hlavních hrdinů.

Jane L. Rosenová rozehrává zábavné panoptikum různorodých lidských typů i životních situací, které se někdy navzájem propojí, jindy zlehka dotknou, ale vždy si udrží jedinečnost vlastního příběhu. Autorka drží opratě košatého děje pevně v rukou a nedovolí, aby se stal nepřehledným.

S každou kapitolou se mění vypravěč a tím i styl, a přesto kniha ve stylu filmu Láska nebeská zůstává kompaktním humorným vyprávěním s jemným nádechem ironie o tom, že ač se někdy věci enormně komplikují, přesto mohou občas skončit i dobře, a že happy end příběhu nemusí nutně znamenat hloupé klišé.

Stáhnout Malé černé a devět žen knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Malé černé a devět žen je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Malé černé a devět žen kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Malé černé a devět žen z Jane L. Rosen – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Malé černé a devět žen z Jane L. Rosen.

Populární vyhledávání: Malé černé a devět žen pdf, stáhnout Malé černé a devět žen pdf, stáhnout Malé černé a devět žen knihu pdf, Malé černé a devět žen kniha ve formátu pdf, zdarma Malé černé a devět žen kniha ke stažení, zdarma Malé černé a devět žen ebook ve formátu pdf, Malé černé a devět žen knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Malé černé a devět žen pdf? Jak mohu stáhnout Malé černé a devět žen kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Malé černé a devět žen zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Malé černé a devět žen? stáhnout Malé černé a devět žen epub, stáhnout Malé černé a devět žen ebook epub, Malé černé a devět žen e-kniha ve formátu epub, zdarma Malé černé a devět žen ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Malé černé a devět žen epub? Jak stáhnout knihu Malé černé a devět žen ve formátu epub? Malé černé a devět žen mobi, stáhnout Malé černé a devět žen mobi, stáhnout Malé černé a devět žen e-kniha mobi, Malé černé a devět žen kniha ve formátu mobi, zdarma Malé černé a devět žen ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Malé černé a devět žen mobi? Jak mohu stáhnout knihu Malé černé a devět žen v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Malé černé a devět žen z Jane L. Rosen zdarma? Jak stáhnout Malé černé a devět žen z Jane L. Rosen e-knihu zdarma?

Leave a Reply