Malinka

Malinka

Malinka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Malinka z Dita Táborská

 • Název knihy: Malinka
 • Autor knihy: Dita Táborská
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 435
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7577-096-7
 • EAN: 9788075770967
 • Dostupné soubory: malinka-330773.pdf, malinka-330773.epub, malinka-330773.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Malinka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Malinka z Dita Táborská

Narodila se v porodnici, přesto je úředně nalezenec

Když ji totiž Ina s Jaromírem ke svým dvěma biologicky vlastním synům adoptovali, měla téměř ve všech kolonkách
rodného listu vepsán údaj Nezjištěno. Ina rozuměla trápením, která Malce její složitý příběh přinášel. Toužila stát při ní, ale mnohdy to zkrátka nevyšlo.
Dvaadvacetiletá Malka se dostává do nečekané životní situace, která ji nutí zaplnit prázdná místa svého života
a odpovědět si na otázku, co vlastně dělá mámu mámou. Čtyřicetiletá Alice tohle promýšlet nepotřebuje — zřetelně to
vnímá svou intuicí, avšak složité konstelace mateřství, do kterých se dostává, jsou i pro ni nečekanou výzvou. Otcem dítěte, které obě ženy spojí, je Alicin manžel Roman, jenž po dítěti hluboce touží.

Román Malinka je především svižn a vtipně vyprávěný příběh, který s nesmlouvavou naléhavostí zobrazuje krizi lidské identity, zamýšlí se nad její podstatou a právem na ni. Rodičovství v mnoha podobách se v něm vymyká definicím.
Postavy románu se navzájem potřebují k životu, ale ten je často škodolibě plácá přes prsty.

Stáhnout Malinka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Malinka je 435 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Malinka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Malinka z Dita Táborská – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Malinka z Dita Táborská.

Populární vyhledávání: Malinka pdf, stáhnout Malinka pdf, stáhnout Malinka knihu pdf, Malinka kniha ve formátu pdf, zdarma Malinka kniha ke stažení, zdarma Malinka ebook ve formátu pdf, Malinka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Malinka pdf? Jak mohu stáhnout Malinka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Malinka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Malinka? stáhnout Malinka epub, stáhnout Malinka ebook epub, Malinka e-kniha ve formátu epub, zdarma Malinka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Malinka epub? Jak stáhnout knihu Malinka ve formátu epub? Malinka mobi, stáhnout Malinka mobi, stáhnout Malinka e-kniha mobi, Malinka kniha ve formátu mobi, zdarma Malinka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Malinka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Malinka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Malinka z Dita Táborská zdarma? Jak stáhnout Malinka z Dita Táborská e-knihu zdarma?

Leave a Reply