Man Man

Man Man

Man Man stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Man Man z Martin Decarli

 • Název knihy: Man Man
 • Autor knihy: Martin Decarli
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 150
 • Žánrové knihy: Velká Británie
 • ISBN: 9788026093039
 • EAN: 9788026093039
 • Dostupné soubory: man-man-315208.pdf, man-man-315208.epub, man-man-315208.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Man Man v dolní části stránky

Shrnutí knihy Man Man z Martin Decarli

Když se řekne před mladým motorářem Isle of Man, asi jen malá část (ta, jež se zajímá o road racing) ví, o čem je řeč. Pokud to řeknete před pamětníkem dob Franty Šťastného, tak si také jistě rozpomene, protože tehdy se na Manu jezdil jeden z podniku mistrovství světa, a naši jezdci stávali běžně na bedně. Ale když to řeknete před 99,99% populace, pokrčí rameny a řeknou: A kde že to vůbec je?
Ono je to vcelku pochopitelné. Ostrůvek s šířkou 13 km, a s 65 000 obyvateli nefiguruje rozhodně ve zpravodajských mediálních masážích. Jenže….jenže ten ostrůvek je samostatným státem, má nejstarší parlament světa, své zákony, svou měnu, a tisíce let udržovanou nezávislost. Že to zni neuvěřitelně? Ale je to fakt. Leží mezi Irskem a Anglií a nenechal se ani vlákat do síti EU. Ostrov je neoficiálně označován „Hlavním městem motocyklových závodů světa“. Vše tady žije motocykly. Z každého patníku cítíte dech dějin, dějin Agostiniho, Riedmana, Duka…Skaliska pobřeží jsou bičována ledovými vlnami Irského moře, trochu výše zelené kopcovité pastviny spásají manské čtyřrohé ovce. Když budete po trati TT stoupat na Mountain Road, bude se vám zdát, že jedete do jiného světa, nebo spíše na jinou planetu. Jste sami v horách, mezi válejícími se chladnými mraky, které se vám sráží na plexiskle helmy v drobné kapičky. Celá atmosféra je dost těžko popsatelná slovy. Autor, dlouholetý motocyklový externí novinář, se o to alespoň pokusil. Pokusil se poprvé v Čechách popsat v knize atmosféru státečku, kde i na penězích jsou místo hlav států motocykly v náklonu…Jestli se mu to alespoň trochu podařilo, nechť posoudí čtenář.

Stáhnout Man Man knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Man Man je 150 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Man Man kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Man Man z Martin Decarli – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Man Man z Martin Decarli.

Populární vyhledávání: Man Man pdf, stáhnout Man Man pdf, stáhnout Man Man knihu pdf, Man Man kniha ve formátu pdf, zdarma Man Man kniha ke stažení, zdarma Man Man ebook ve formátu pdf, Man Man knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Man Man pdf? Jak mohu stáhnout Man Man kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Man Man zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Man Man? stáhnout Man Man epub, stáhnout Man Man ebook epub, Man Man e-kniha ve formátu epub, zdarma Man Man ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Man Man epub? Jak stáhnout knihu Man Man ve formátu epub? Man Man mobi, stáhnout Man Man mobi, stáhnout Man Man e-kniha mobi, Man Man kniha ve formátu mobi, zdarma Man Man ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Man Man mobi? Jak mohu stáhnout knihu Man Man v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Man Man z Martin Decarli zdarma? Jak stáhnout Man Man z Martin Decarli e-knihu zdarma?

Leave a Reply