Manažment a financovanie v zdravotníctve

Manažment a financovanie v zdravotníctve

Manažment a financovanie v zdravotníctve stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Manažment a financovanie v zdravotníctve z Peter Ondruš

 • Název knihy: Manažment a financovanie v zdravotníctve
 • Autor knihy: Peter Ondruš
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-972535-9-2
 • EAN: 9788097253592
 • Dostupné soubory: manazment-a-financovanie-v-zdravotnictve-316024.pdf, manazment-a-financovanie-v-zdravotnictve-316024.epub, manazment-a-financovanie-v-zdravotnictve-316024.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Manažment a financovanie v zdravotníctve v dolní části stránky

Shrnutí knihy Manažment a financovanie v zdravotníctve z Peter Ondruš

Monografia si kladie za cieľ poskytnúť prehľadné informácie o efektívnom riadení a financovaní zdravotnej starostlivosti. Táto príručka im pomôže zorientovať sa v spleti právnych noriem, nariadení a predpisov, ako aj získať prehľadné teoretické vedomosti o riadení a financovaní v zdravotníctve.

Obsah tvorí 14 kapitol, ktoré pojednávajú o témach: zdravotná starostlivosť v Slovenskej republike, riadenie zdravotníckej organizácie, informácie a informačné systémy, výchova a riadenie ľudských zdrojov v zdravotníctve, strategický manažment, manažment kvality, etické a právne aspekty poskytovania zdravotnej starostlivosti, financovanie zdravotnej starostlivosti, finančný manažment zdravotníckej organizácie, základné princípy marketingu zdravotníckej organizácie, krízový manažment v zdravotníctve a farmakoekonomické metódy v zdravotníckom manažmente. Súčasťou je aj krátky prehľad anglicko-slovenských výrazov k danej problematike.

Stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Manažment a financovanie v zdravotníctve je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Manažment a financovanie v zdravotníctve kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Manažment a financovanie v zdravotníctve z Peter Ondruš – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Manažment a financovanie v zdravotníctve z Peter Ondruš.

Populární vyhledávání: Manažment a financovanie v zdravotníctve pdf, stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve pdf, stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve knihu pdf, Manažment a financovanie v zdravotníctve kniha ve formátu pdf, zdarma Manažment a financovanie v zdravotníctve kniha ke stažení, zdarma Manažment a financovanie v zdravotníctve ebook ve formátu pdf, Manažment a financovanie v zdravotníctve knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve pdf? Jak mohu stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Manažment a financovanie v zdravotníctve? stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve epub, stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve ebook epub, Manažment a financovanie v zdravotníctve e-kniha ve formátu epub, zdarma Manažment a financovanie v zdravotníctve ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Manažment a financovanie v zdravotníctve epub? Jak stáhnout knihu Manažment a financovanie v zdravotníctve ve formátu epub? Manažment a financovanie v zdravotníctve mobi, stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve mobi, stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve e-kniha mobi, Manažment a financovanie v zdravotníctve kniha ve formátu mobi, zdarma Manažment a financovanie v zdravotníctve ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Manažment a financovanie v zdravotníctve mobi? Jak mohu stáhnout knihu Manažment a financovanie v zdravotníctve v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve z Peter Ondruš zdarma? Jak stáhnout Manažment a financovanie v zdravotníctve z Peter Ondruš e-knihu zdarma?

Leave a Reply